Niemieckie urządzenia Achat5 dostępne w Polsce za pośrednictwem RENEX

ACHAT5 to producent innowacyjnych rozwiązań dedykowanych do linii produkujących elektronikę.
Posłuchaj
00:00

W ofercie znajdują się między innymi stacje załadowcze, stacje wyładowcze, transportery międzymaszynowe i bufory PCB. Solidna konstrukcja wykonana nie z aluminum lecz ze stali, znacznie wydłuża żywotność urządzeń Achat5 oraz wpływa korzystnie na stabilność pracy. Innowacyjnym rozwiązaniem jest możliwość uzupełnienia linii o system inspekcji VinCam, który może być zamontowany na transporcie. 

Na podstawie ustaleń z Klientem, możliwe jest już w fazie planowania inwestycji, opracowanie indywidualnego projektu systemu transportu PCB,  dostosowanego możliwościami do konkretnych potrzeb procesu. 

Z urządzeniami niemieckiego producenta Achat5 można zapoznać się w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku - możliwe jest przeprowadzenie testów produkcji na aplikacjach dostarczonych przez Klienta.

Ponadto Renex zapewnia montaż kompletnych linii produkcyjnych, modyfikację i optymalizację istniejących linii oraz pełne wsparcie techniczne i handlowe, a także pomoc w finansowaniu inwestycji.

Oferta urządzeń dostępna na http://www.renex.com.pl/pokaz_kategorie.php?cid=31

Komponenty indukcyjne

Podzespoły indukcyjne determinują osiągi urządzeń z zakresu konwersji mocy, a więc dążenie do minimalizacji strat energii, ułatwiają miniaturyzację urządzeń, a także zapewniają zgodność z wymaganiami norm w zakresie EMC. Stąd rozwój elektromobilności, systemów energii odnawialnej, elektroniki użytkowej sprzyja znacząco temu segmentowi rynku. Zapotrzebowanie na komponenty o wysokiej jakości i stabilności płynie ponadto z aplikacji IT, telekomunikacji, energoelektroniki i oczywiście sektorów specjalnych: wojska, lotnictwa. Pozytywnym zauważalnym zjawiskiem w branży jest powolny, ale stały wzrost zainteresowania klientów rodzimą produkcją pomimo wyższych cen niż produktów azjatyckich. Natomiast paradoksalnie negatywnym zjawiskiem jest fakt, że jakość produktów azjatyckich jest coraz lepsza i jeśli stereotyp "chińskiej bylejakości" przestanie być popularny, to rodzima produkcja będzie miała problem z utrzymaniem się na rynku bez znaczących inwestycji w automatyzację i nowe technologie wykonania, kontroli jakości i pomiarów.