Traco Power na targach electronica 2014

| Wydarzenia

Targi electronica 2014 były dla filry Traco miejscem ukazania nowego wizerunku firmy oraz prezentacji kilkunastu innowacyjnych serii przetwornic napięcia.

Traco Power na targach electronica 2014

Bieżący rok dla Traco - jednego z najbardziej znanych i cenionych w Europie dostawców przetwornic DC/DC i zasilaczy impulsowych - jest szczególny, bowiem firma obchodzi 70 rocznicę założenia. Aby dobitnie zaznaczyć to ważne wydarzenie Traco zmienia wizerunek. Nowa strona internetowa i nowy katalog, ze zmienioną szatą graficzną, mają zaznaczać nowy etap w historii firmy, która od lat z powodzeniem konkuruje na coraz trudniejszym rynku systemów zasilania. Okazją do zaprezentowania tych zmian były tegoroczne targi electronica w Monachium.

Jedną z przyczyn sukcesów Traco jest konsekwentnie i dynamicznie rozwijana, innowacyjna oferta. Warto zaznaczyć, że od poprzednich targów electronica w 2012 roku firma wprowadziła na rynek kilkadziesiąt nowych serii przetwornic DC/DC i zasilaczy. Wiele z nich zadebiutowało właśnie na monachijskich targach electronica 2014.

Więcej informacji produktach wprowadzanych do oferty Traco Power znajdziecie Państwo na stronie internetowej autoryzowanego dystrybutora technicznego - firmy Amtek (www.amtek.pl)