RENEX jedną z firm reprezentujących Polskę na targach TIB w Bukareszcie

| Wydarzenia

TIB to Międzynarodowe Targi Techniczne, które od 42 lat skupiają wystawców z branży elektroniki i automatyki, ale również przedsiębiorstwa przemysłu ciężkiego, sektora mechanicznego, narzędziowego, robotyki oraz IT. Poświęcone są w pełni nowoczesnym technologiom w przemyśle. Dla rumuńskiej gospodarki wydarzenie ma ogromne znaczenie.

RENEX jedną z firm reprezentujących Polskę na targach TIB w Bukareszcie

Targi TIB to jedna z większych imprez targowych w regionie. Posiadają swoją długoletnią historię – pierwsze z nich zostały zorganizowane w 1970 roku. W tym roku odbywa się już 42 edycja. Tradycją jest to, że co roku impreza odbywa się w hali targowej ROMEXPO w Bukareszcie. Liczne seminaria, konferencje, prezentacje,  i warsztaty wzbogacają imprezę merytorycznie. 


Oprócz firm z Rumunii, swoje technologie prezentują firmy w Polski, Niemiec, Włoch, Austrii. Jedną z Polskich firm jest RENEX z Włocławka. Na stosiku firmy, oprócz przemysłowych mebli modułowych Reeco, można zapoznać się z ofertą automatów marki Yamaha oraz poznać działanie i zalety robota lutowniczego skonstruowanego przez RENEX - maszyny do selektywnego lutowania elementów przewlekanych z wykorzystaniem robota typu SCARA firmy Omron. 

Stoisko RENEX oznaczone jest numerem B201 i znaduje się w hali A.