Renex kontynuuje bezpłatną usługę przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

| Wydarzenia

Grupa RENEX poinformowała o kontynuacji bezpłatnej usługi doradczej w zakresie obsługi i szczegółowej analizy danych w procesie nadruku pasty lutowniczej. Usługa została udostępniona po raz pierwszy w lipcu 2020 roku. Jest w pełni nieodpłatna i realizowana na miejscu - w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanego przedsiębiorstwa.

Renex kontynuuje bezpłatną usługę przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

Wszystkie działania w ramach usługi są oparte o urządzenia, narzędzia i produkty światowych marek, w szczególności o pasty lutownicze Indium - jednego z największych globalnych producentów spoiw lutowniczych.

W zakres usługi wchodzi pełne przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej. Inżynier aplikacji realizujący usługę, pomaga właściwie wyprofilować piec lutowniczy pod dany rodzaj pasty i przedstawia najistotniejsze parametry w procesie nadruku i ustawień drukarki. Usługa obejmuje także bezpłatną i szczegółową analizę w zakresie inspekcji RTG na urządzeniach światowej marki SEC.

Usługę dopełnia szczegółowy raport w zakresie inspekcji RTG wykonanych testów oraz raport graficzny z wykonania profili lutowniczych. Ponadto zainteresowanym są przekazywane materiały, tj. pasty pozwalające na dalsze doskonalenie procesu we własnym zakresie.

źródło: Renex