Seminarium poświęcone mikrokontrolerom TI

EBV Elektronik we współpracy z Texas Instruments zapraszają do udziału w seminariach poświęconych mikrokontrolerom opartym na rdzeniu, firmy ARM.

Posłuchaj
00:00

Spotkania przeznaczone jest dla inżynierów pragnących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie oraz dla tych, którzy z tą technologią nie mieli do tej pory styczności. Specjalny nacisk położony został na procesory Stellaris Cortex-M3 wraz z zagadnieniami praktycznego zastosowania układów. Seminarium poprowadzą inżynierowie aplikacyjni firm TI, EBV oraz ekspert z firmy Grinn. Prezentacje prowadzone będą w języku polskim. Wstęp jest bezpłatny.

więcej informacji na stronie www.ebv.com/tiarmday

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
RS przejmuje Distrelec - powstaje nowy potentat dystrybucji przemysłowej
Komponenty
Generatywna sztuczna inteligencja zmienia globalny rynek procesorów
Aktualności
Samsung otwiera w Warszawie największe centrum biznesowe w Europie
Aktualności
Samsung i OpenAI nawiązują strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju globalnej infrastruktury AI
Produkcja elektroniki
Powstaje gigant wart 4,4 mld dolarów - czwarty co do wielkości dostawca sprzętu do produkcji płytek półprzewodnikowych w USA
Optoelektronika
Smartwatche napędzają rozwój wyświetlaczy Micro LED
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Wrzesień 2025
Magazyn
Sierpień 2025
Magazyn
Lipiec 2025

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów