Targi Lifestyle Expo 2010 – druga edycja

Druga odsłona Targów Lifestyle Expo odbędzie się w Warszawskiej Hali Expo XXI w dniach 21-23 września w Warszawie. Ponad 200 przedsiębiorców z Hongkongu i chińskiej prowincji Guangdong zaprezentuje polskim przedsiębiorcom swoje produkty z wielu branży, w tym także elektronikę i sprzęt komputerowy.

Posłuchaj
00:00

Tamtejsze firmy będą szukać wśród polskich przedsiębiorców możliwości nawiązania kontaktów z partnerami z Polski. Wydarzenie to stanowi również okazję do poznania azjatyckiej kultury biznesu oraz zasad współpracy bez konieczności dalekiej podróży.

Dodatkowym atutem będą zapewne bezpłatne seminaria, konkursy oraz dyskusje z ekspertami, poświęcone zasadom wymiany handlowej z partnerami z Azji Południowo-Wschodniej. Więcej informacji na stronie www.info.hktdc.com/lifestyleexpowarsaw

Powiązane treści
EXPOPOWER 2010
Electronica 2010 - wrażenia
Targi Lifestyle Expo
Targi dla elektroników w Hongkongu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Rozwiązania edge AI oraz innowacje w dziedzinie systemów wbudowanych na targach Embedded World 2026
Produkcja elektroniki
Wielomiliardowa współpraca GlobalFoundries i Renesas. Nowy etap zabezpieczania dostaw półprzewodników
Komponenty
GigaDevice rozwija sieć dystrybucji w Europie – SEMITRON nowym partnerem w regionie DACH
Mikrokontrolery i IoT
Edge computing w praktyce przemysłowej – Mouser uruchamia centrum wiedzy dla inżynierów AI i IoT
Produkcja elektroniki
Kompleksowe źródło wiedzy o branży - Informator Rynkowy Elektroniki 2026
Produkcja elektroniki
Odkryj przyszłość elektroniki drukowanej!
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Luty 2026
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów