Eltwin zbuduje w Szczecinie fabrykę komponentów elektronicznych

Eltwin, duński producent elektroniki i metalowych podzespołów do urządzeń klimatyzacyjnych i oświetleniowych, niedawno rozpoczął działalność gospodarczą w Polsce. W tym roku obroty firmy mają wynieść 11 mln euro, a dzięki inwestycji w Szczecinie firma chce je zwiększyć ponad dwukrotnie.

Posłuchaj
00:00

Początkowo zatrudnienie w Szczecinie wyniesie 50 osób, a po wybudowaniu fabryki, zaplanowanym do końca 2013 r., ma wzrosnąć o kolejnych 50 pracowników. Wartość inwestycji Eltwina w Szczecinie wyniesie 12 mln zł.

MT

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Farnell zaprezentował praktyczne innowacje w zakresie brzegowej AI
Produkcja elektroniki
Deficyt podaży pamięci DRAM utrzyma się do 2028 roku
Komponenty
Ukryte zagrożenia z Chin
Projektowanie i badania
Nowe wyzwanie element14 Community: Wprowadź sztuczną inteligencję na linię produkcyjną
Komponenty
Rynek pamięci zmienił się nie do poznania
Projektowanie i badania
Dzień Otwarty WAT - 28 marca 2026 r.
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów