V Krajowa Konferencja Elektroniki z seminarium dotyczącym RoHS

Tegoroczna Krajowa Konferencja Elektroniki odbędzie się w Darłówku w dniach od 12 do 14 czerwca. W ramach trzydniowej konferencji zaplanowane jest seminarium „Przemysł elektryczny i elektroniczny – na dzień przed wejściem w życie dyrektywy RoHS”, które odbędzie się 13 czerwca. Na seminarium omówione zostaną aspekty prawne i technologiczne dotyczące dyrektywy RoHS oraz konsekwencji jej wprowadzenia dla producentów sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Informacje dotyczące konferencji i seminarium można znaleźć na stronie www.kke.man.koszalin.pl.

 

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Krajowa Konferencja Elektroniki - po raz dziesiąty
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Afrykańskie minerały w centrum uwagi
PCB
Standard oHFM: Nowe perspektywy dla modułów FPGA w systemach embedded
Produkcja elektroniki
Recykling ostatnią szansą dla Europy?
Komponenty
Microdis dołącza do paneuropejskiej grupy dystrybucyjnej Steliau Technology
Komunikacja
Bez IP, bez pakietów, bez luk: Zeroport stawia na sprzętową architekturę non-IP w dostępie zdalnym
Komponenty
Kingston Technology wśród najlepszych firm prywatnych w 2025 roku
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025
Magazyn
Listopad 2025

Kiedy projekt elektroniki jest „wystarczająco dobry”, a kiedy staje się ryzykiem biznesowym

W projektowaniu elektroniki bardzo łatwo wpaść w pułapkę myślenia: „działa, więc jest OK”. Układ się uruchamia, firmware odpowiada, prototyp przechodzi testy na biurku. I na tym etapie wiele zespołów uznaje projekt za „wystarczająco dobry”. O decyzjach „good enough”, presji czasu i momentach, w których inżynieria zaczyna generować straty.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów