wersja mobilna
Online: 681 Piątek, 2017.11.24

Biznes

TME w czołówce firm pracujących z programem SAP

wtorek, 13 sierpnia 2013 12:33
System SAP ERP został ostatecznie wdrożony w TME 1 stycznia 2011 r. Od tego czasu TME z powodzeniem na nim pracuje i uruchamia kolejne systemy pokrewne. W ostatnim czasie wprowadziliśmy do niego kolejne usprawnienia.

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}

System SAP ERP został ostatecznie wdrożony w TME 1 stycznia 2011 r. Od tego czasu TME z powodzeniem na nim pracuje i uruchamia kolejne systemy pokrewne: SAP BW, SAP Portal, SAP CRM.  W ostatnim czasie wprowadziliśmy do niego kolejne usprawnienia: SAP HANA dla SAP BW oraz EHP6 dla SAP ERP.

TME jest jedyną firmą w Polsce i jedną z niewielu firm w Europie, która wykorzystuje SAP HANA jako silnik bazy danych do SAP BW. SAP HANA to innowacyjna technologia in-memory, która umożliwia przetwarzanie ogromnych ilości danych transakcyjnych w pamięci głównej serwera. Pozwala to na uzyskanie natychmiastowych wyników nawet najbardziej złożonych analiz. Ponieważ technologia in-memory umożliwia dostęp do danych bezpośrednio z pamięci, wyniki zapytań uzyskuje się znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnych hurtowni danych.

Posiadaniem SAP EHP6 może pochwalić się zaledwie kilka firm w Polsce. SAP EHP6 jest  najnowszą wersją uaktualnień funkcji biznesowych i możliwości oferowanych przez SAP, które mogą zostać aktywowane w dowolnym czasie. Wprowadzanie funkcjonalności oferowanych przez SAP EHP6 można przyrównać niemal do początkowego wdrażania SAP, ponieważ wszystkie procesy trzeba było od nowa przetestować. Całość prac została wykonana przez pracowników TME z niewielką pomocą konsultantów zewnętrznych.

Dokonania TME w dziedzinie wdrażania nowych funkcjonalności SAP zostały zaprezentowane przez Prezesa firmy, Zbigniewa Kuczyńskiego, na konferencji SAP Forum Polska. Konferencja odbyła się w dniach 23-24 maja w Sopocie. Jej uczestnicy brali udział w wykładach i warsztatach, dających wiedzę na temat tego, jak nowe technologie wspomagają wprowadzanie innowacji w organizacjach. Firmy i organizacje, korzystające na co dzień z SAP, dzieliły się doświadczeniami i korzyściami biznesowymi płynącymi z używania tego systemu. Prezentacja przygotowana przez Zbigniewa Kuczyńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników SAP Forum.

 

 

 

World News 24h

czwartek, 23 listopada 2017 19:53

An Israel-based semiconductor startup has reported positive results with its ReRAM technology. Weebit Nano recently published preliminary evaluation results of endurance and data retention measurement on 4Kb arrays on 300nm cells. In a telephone interview with EE Times, CEO Coby Hanoch said the results successfully conclude the 300nm 4Kb characterization. The measurement was done under a variety of temperature and duration conditions at 150, 200 and 260 degrees Celsius, monitoring the ability of the ReRAM cells to maintain their resistivity levels within industry acceptable ranges. Hanoch said 260 degrees Celsius is significant since it's the temperature used when soldering chipsets into printed circuit boards.

więcej na: www.eetimes.com