Electro-Welle korzysta z programu Swiss

Firma Electro-Welle - dostawca usług projektowo-produkcyjnych EMS z Marcinkowic koło Nowego Sącza - uzyskała dofinansowanie z Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w ramach programu SWISS na innowacje produktowe i procesowe. Swiss Contribution to szwajcarski fundusz i program rządowy skupiający się na pomocy nowym członkom UE, który ma na celu obniżanie barier ekonomicznych pomiędzy krajami.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Electro-Welle z certyfikatem ISO 9001
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Nowe odcinki podcastu Top Tech Voices - od siły ciekawości, po inteligentne miasta przyszłości
Produkcja elektroniki
High-NA EUV wchodzi do gry. ASML zapowiada pierwsze układy w ciągu kilku miesięcy
Komunikacja
Telefónica i Sony uruchamiają pionierską sieć 5G w paśmie 26 GHz - wdrożenie w hiszpańskiej Movistar Arena
Komponenty
Popyt na pamięci HBM przewyższa podaż. SK Hynix i Samsung walczą o rynek AI
Zasilanie
Analog Devices negocjuje przejęcie Empower Semiconductor za 1,5 mld dolarów
Zasilanie
Infineon wspiera zasilanie akceleratora AI Corsair firmy d-Matrix
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Maj 2026
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów