Z.E. Omega przeprowadził się do nowej siedziby

Zakład Elektroniczny Omega, producent wiązek elektrycznych, funkcjonuje w nowo wybudowanej siedzibie. Całkowita wartość inwestycji sięgnęła 6 mln zł. Budowa w Morawicy pod Krakowem rozpoczęła się rok temu i dzisiaj firma dysponuje już halą produkcyjną o powierzchni 2 tys. m² oraz 600 m² pomieszczeń biurowych. Zatrudnienie w firmie wynosi około 100 osób.

Posłuchaj
00:00

Wciągu najbliższego półrocza liczba zatrudnionych ma się zwiększyć o kolejnych 10-20 pracowników, głównie do działów produkcji, jakości i działu technicznego.

Z.E. Omega to producent wiązek elektrycznych oraz podwykonawca montażu urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Firma powstała w 1989 roku. Około 70% produkcji trafia na eksport.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
TAITRA uruchamia konkurs "Go Healthy with Taiwan"
Pomiary
Rohde & Schwarz przejmuje ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH i rozszerza ofertę urządzeń testowo-pomiarowych
Produkcja elektroniki
Indie stawiają na usługi OSAT
Produkcja elektroniki
Rozwój sektora elektronicznego w Polsce - właściciel marki Goodram dołącza do KIGEiT
Produkcja elektroniki
Litewska Teltonika inwestuje w produkcję PCB i usługi EMS
Produkcja elektroniki
Rynek zaawansowanych podłoży wkrótce przekroczy 30 mld dolarów
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025
Magazyn
Maj 2025
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów