Mistrzostwa w lutowaniu na Automaticonie

Na tegorocznych targach Automaticon 2016 firma Renex zorganizuje nową imprezę - Mistrzostwa w lutowaniu - Renex Soldering Championship Poland 2016. Będzie ona miała charakter otwarty i będzie wyróżniać się dużym rozmachem - zajmie około 250 m² powierzchni wystawienniczej, na której będzie zorganizowania także strefa kibica. Organizator planuje uczestnictwo około 150 osób, pierwszego dnia będą to wyłącznie uczniowie szkół oraz studenci. Drugiego i trzeciego dnia tragów planowane są zmagania pracowników firm produkcyjnych i serwisowych.

Posłuchaj
00:00

Umiejętności zawodników będą oceniane przez specjalistów z takich firm i organizacji jak PACE, IPC oraz ESA.

Aby wziąć udział w mistrzostwach należy się zarejestrować za pośrednictwem formularza udostępnionego przez Renex.

Powiązane treści
Mistrzostwa w lutowaniu na targach Productronica
Mistrzostwa w lutowaniu - podsumowanie
Elektronik na targi - Automaticon 2016
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Mikrokontrolery i IoT
Kolejny kamień milowy w rywalizacji "mikrokontroler za dolara"
Projektowanie i badania
Farnell zaprezentował praktyczne innowacje w zakresie brzegowej AI
Produkcja elektroniki
Deficyt podaży pamięci DRAM utrzyma się do 2028 roku
Komponenty
Ukryte zagrożenia z Chin
Projektowanie i badania
Nowe wyzwanie element14 Community: Wprowadź sztuczną inteligencję na linię produkcyjną
Komponenty
Rynek pamięci zmienił się nie do poznania
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów