IRE 2017 - najnowszy informator branżowy już dostępny!

| Gospodarka

Informator Rynkowy Elektroniki IRE 2017 jest już dostępny! W tej jedynej na polskim rynku publikacji branżowej znajdują się cztery analizy kluczowych obszarów krajowego sektora elektroniki, opisy działalności i bieżącej oferty dostawców branżowych oraz kompleksowe wykazy produktów i kontaktów teleadresowych. IRE 2017 to ponad 300 stron informacji niezbędnych pracownikom zaopatrzenia, producentom elektroniki, firmom usługowym, integratorom systemów, jak też innym przedstawicielom krajowego przemysłu elektronicznego.

IRE 2017 - najnowszy informator branżowy już dostępny!

Publikację otrzymają wszyscy prenumeratorzy magazynu Elektronik, w tym każdy nowy prenumerator. Aktualny informator przez rok będzie też dystrybuowany na targach oraz seminariach i konferencjach firm branżowych.

Informator Rynkowy Elektroniki 2017 - okładkaIRE 2017 to już 18 i jednocześnie największe w historii wydanie informatora - zawiera ono aż 310 stron informacji na temat poszczególnych przedsiębiorstw z branży elektroniki w Polsce. Niezmienną cechą informatora jest też obszerna, 4-częściowa analiza rynku elektroniki, przybliżająca skomplikowane zależności panujące w branży dystrybucyjnej, dzięki czemu całość stanowi również dobrą lekturę dla specjalistów. Uzupełnieniem informatora są indeksy produktów i kontaktów teleadresowych, które powinny być szczególnie cenne dla przedstawicieli działów zakupowych. Informacje zawarte w IRE mają na celu ułatwienie dalszych szczegółowych zapytań, po to, aby możliwie najbardziej ograniczyć ryzyko pominięcia jakiegoś dostawcy, marnowania czasu lub po prostu trafienia na nierenomowaną firmę.

  • Informator w postaci pliku PDF znaleźć można do stronie: www.elektronikab2b.pl/ire.
  • Wersja papierowa wydawnictwa rozsyłana będzie do czytelników łącznie ze styczniowym wydaniem "Elektronika" oraz dystrybuowana na większych imprezach targowych w 2017 roku.
  • W ciągu kolejnych 12 miesięcy wersja na CD będzie dołączana do materiałów szkoleniowych podczas konferencji organizowanych przez współpracujące z redakcją firmy branżowe.
  • Informacje zawarte w informatorze publikowane będą jako strony prezentacyjne w katalogu firm na stronie elektronikab2b.pl, natomiast analizy rynku wraz z galeriami produktów - elektronikab2b.pl/rynek.

Wydanie elektroniczne IRE 2017 można obejrzeć już dzisiaj!