Zbliżają się targi Control-Tech

Targi Kielce zapraszają na ósmą edycję targów Control-Tech, poświęconych prezentacji zagadnień związanych z miernictwem i technologiami pomiarowymi. Impreza organizowana jest z myślą o różnych branżach, a częścią wspólną jest przemysł. Tegoroczna wystawa odbywa się w dniach 24-26 września w centrum targowym w Kielcach. W tym roku wystawa ma o 15% większą powierzchnię wystawienniczej niż rok temu, organizatorzy spodziewają się ponad trzech tysięcy odwiedzających. Wśród wystawców znajdują się największe w Polsce firmy zajmujące się dystrybucją pomiarowych maszyn oraz przyrządów pomiarowych, takich jak twardościomierze, mikroskopy, wagi przemysłowe, narzędzia, sprzęt laboratoryjny i przemysłowy. Targi Control-Tech odbywają się wspólnie z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa Metal, Wystawą Technologii, Przetwórstwa i Zastosowania Metali Nieżelaznych Nonfermet oraz Wystawą Spawalnictwo.
Posłuchaj
00:00
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Materiały szklane do produkcji półprzewodników zmieniają przyszłość urządzeń, procesów i łańcuchów dostaw
Komponenty
CBTG Technologie nawiązuje współpracę z Etron - nowe możliwości dla projektantów elektroniki
PCB
EUROCIRCUITS wspiera MAD Formula Team - niezawodna elektronika w ekstremalnych warunkach Formula Student
Produkcja elektroniki
Rochester Electronics wesprze przedłużanie cyklu życia procesorów NXP
Mikrokontrolery i IoT
Advantech i Axelera AI rozszerzają partnerstwo w obszarze akceleratorów AI dla systemów embedded
Projektowanie i badania
Veeam finalizuje przejęcie Securiti AI
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Grudzień 2025
Magazyn
Listopad 2025
Informacje z firm
Grupa RENEX zaprasza na targi Evertiq EXPO Warszawa 2025

Bonding optyczny made in Poland

W świecie nowoczesnych wyświetlaczy detale mają znaczenie. Jeden milimetr kieszeni powietrznej potrafi zadecydować o tym, czy obraz na ekranie będzie zachwycał kontrastem i głębią, czy zniknie pod warstwą refleksów. Dlatego właśnie bonding optyczny – precyzyjne łączenie wyświetlacza z panelem dotykowym lub szybą ochronną – stał się symbolem jakości w projektowaniu interfejsów użytkownika. A w Polsce liderem tej technologii jest firma QWERTY Sp. z o.o., jedyny krajowy producent, który wykonuje bonding we własnej fabryce, bez podzlecania procesów za granicę.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów