wersja mobilna
Online: 473 Poniedziałek, 2018.03.19

Biznes

Sivantos przeniósł do Poznania produkcję aparatów słuchowych

wtorek, 23 maja 2017 07:55

Sivantos, jeden z największych na świecie producentów aparatów słuchowych, zatrudniający na świecie około 5 tys. osób, przeniósł do Poznania całą europejską produkcję tych urządzeń. Powstałe Europejskie Centrum Produkcji i Dystrybucji (EMDC) zatrudnia około 320 osób. Planowane jest zatrudnienie w dziale modelowania dodatkowych pracowników z doświadczeniem w projektowaniu 3D, techników elektryków i elektroników do działu produkcji, a także około 30 osób do działu logistyki.

Przeniesienie całej europejskiej produkcji do Poznania trwało kilkanaście miesięcy. Zdaniem przedstawicieli firmy umieszczenie w Poznaniu produkcji i logistyki skróciło średni czas dostawy aparatów w skali Europy niemal o połowę - do 1,5 dnia od chwili zamówienia. Stało się to także dzięki wykorzystaniu w produkcji technologii wydruku 3D.

 


World News 24h

poniedziałek, 19 marca 2018 20:01

Apple Inc. is designing and producing its own device displays for the first time, using a secret manufacturing facility near its California headquarters to make small numbers of the screens for testing purposes, according to people familiar with the situation. The technology giant is making a significant investment in the development of next-generation MicroLED screens, say the people, who requested anonymity to discuss internal planning.

więcej na: www.bloomberg.com