"Elektronik" patronem medialnym konferencji TEC

| Gospodarka Artykuły

Krajowa elektronika nigdy nie miała własnej imprezy targowej ani wydarzenia, które byłoby w pełni sprofilowane pod jej potrzeby. Firmy elektroniczne można było spotkać praktycznie na każdych targach o charakterze przemysłowym, niemniej nigdy nie było ich na tyle dużo, aby można było je uznać za gospodarzy. Stąd też warto wspierać każdą inicjatywę integrującą branżę i pozwalającą na wytworzenie firmom w niej działającym synergicznych korzyści.

"Elektronik" patronem medialnym konferencji TEC

Magazyn "Elektronik" został patronem medialnym konferencji dla branży elektronicznej TEC - The Evertiq Conference i będzie wspierał to wydarzenie, informując czytelników i zapowiadając je na łamach wydania papierowego i na portalu ElektronikaB2B.pl.

"Elektronik" będzie również dystrybuowany wśród uczestników, zarówno na najbliższym TEC 17 maja w Warszawie, jak i w czasie jesiennej edycji 4 października w Krakowie. Celem współpracy jest szeroka popularyzacja konferencji w całej krajowej branży elektronicznej oraz promocja "Elektronika" wśród firm i gości.

Zobacz również