Kolejne inwestycje spółki EAE Elektronik

| Gospodarka Artykuły

Park maszynowy firmy EAE Elektronik został wzbogacony o nowy automat do selektywnego lakierowania układów elektronicznych SL-940 oraz piec do utwardzania lakieru TC-3000. Postawiono na urządzenia sprawdzonego i niezawodnego producenta - Nordson Asymtek.

Kolejne inwestycje spółki EAE Elektronik

Asymtek SL-940 to flagowy model do powlekania konformalnego (conformal coating). Maszyna wyposażona jest w laserową kontrolę szerokości wiązki, która zapewnia precyzyjne powlekanie powierzchni.

Jest to już trzecia w pełni automatyczna linia do selektywnego lakierowania układów elektronicznych w parku maszynowym firmy EAE Elektronik. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować wysoką wydajność przy utrzymaniu jakości usługi, jak również dostosować parametry do indywidualnych potrzeb klienta. W swojej ofercie EAE Elektronik posiada 2 rodzaje utwardzania: UV (Asymtek UV-9) oraz IR (Asymtek TC-3000), 3 rodzaje lakierów - UV, Silikon, Akryl, a także możliwość zastosowania różnych aplikatorów: kurtynowych, precyzyjnych typu "jet" i typu "swirl".

źródło: EAE Elektronik