Nowy biurowiec TME

12 maja TME uroczyście otworzyła nowy obiekt biurowy, który stał się nową siedzibą firmy. Jest on zlokalizowany przy ul. Rozalii 1, w sąsiedztwie dotychczasowej siedziby firmy, i ma 5,5 tys. m² powierzchni na czterech kondygnacjach. Biurowiec ma gabinety, pomieszczenia techniczne, łazienki oraz 23 sale konferencyjne kilka miejsc typu open space, 4 kuchnie, taras zewnętrzny z meblami wypoczynkowymi, kilka stref relaksu, ogólnodostępne automaty z kawą, a nawet pokój gier.

Posłuchaj
00:00

Przy budynku będzie duży naziemny parking. W obiekcie pracować ma 450 osób. Transfer Multisort Elektronik zatrudnia ponad 550 pracowników w 9 krajach europejskich, wkrótce planuje również ekspansję w Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Powiązane treści
TME nawiązało współpracę z firmą Autonics
TME nowym dystrybutorem SoMLabs
TME nowym dystrybutorem SoMLabs
TME nawiązało współpracę z WeEn Semiconductors
TME nawiązało współpracę z WeEn Semiconductors
TME dystrybutorem katalogowym u-blox
TME dystrybutorem katalogowym u-blox
TME zostało Globalnym Dystrybutorem firmy Schurter
TME zostało Globalnym Dystrybutorem firmy Schurter
TME dystrybutorem Traco Power
TME dystrybutorem Traco Power
TME współpracuje z Chauvin Arnoux
TME współpracuje z Chauvin Arnoux
TME w TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi
TME w TOP 5 Pracodawców Miasta Łodzi
TME dystrybutorem firmy Grinn
TME dystrybutorem firmy Grinn
TME dystrybutorem firmy Eccel
TME dystrybutorem firmy Eccel
TME oficjalnym dystrybutorem marki TDK
TME oficjalnym dystrybutorem marki TDK
TME dostarczy programatory mikrokontrolerów
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
RS przejmuje Distrelec - powstaje nowy potentat dystrybucji przemysłowej
Komponenty
Generatywna sztuczna inteligencja zmienia globalny rynek procesorów
Aktualności
Samsung otwiera w Warszawie największe centrum biznesowe w Europie
Aktualności
Samsung i OpenAI nawiązują strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju globalnej infrastruktury AI
Produkcja elektroniki
Powstaje gigant wart 4,4 mld dolarów - czwarty co do wielkości dostawca sprzętu do produkcji płytek półprzewodnikowych w USA
Optoelektronika
Smartwatche napędzają rozwój wyświetlaczy Micro LED
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Wrzesień 2025
Magazyn
Sierpień 2025
Magazyn
Lipiec 2025

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów