Nowe szkolenie GuardLogix - podstawy programowania

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Elmark Automatyka poszerza swoją ofertę o nowe szkolenie z zakresu rozwiązań Safety Rockwell Automation. Celem kursu jest przedstawienie zasad konfigurowania sterownika GuardLogix i tworzenia projektów aplikacyjnych oraz wprowadzenie do systemu GuardLogix, zapoznanie ze sprzętem, składnikami oprogramowania RSLogix 5000, funkcjonalnością, terminologią i normami bezpieczeństwa.

Posłuchaj
00:00

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę umożliwiającą konfigurowanie i obsługę bieżącą sterowników PAC GuardLogix wraz z modułami CompactBlock Guard I/O. Na szkoleniu omawiane są kwestie programowania i testowania instrukcji Safety w RSLogix 5000. Szkolenie przeznaczone jest dla inżynierów i techników z działów wsparcia technicznego i utrzymania ruchu oraz dla osób, które pracują lub będą pracować ze sterownikami Safety Rockwell Automation.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
TAITRA uruchamia konkurs "Go Healthy with Taiwan"
Pomiary
Rohde & Schwarz przejmuje ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH i rozszerza ofertę urządzeń testowo-pomiarowych
Produkcja elektroniki
Indie stawiają na usługi OSAT
Produkcja elektroniki
Rozwój sektora elektronicznego w Polsce - właściciel marki Goodram dołącza do KIGEiT
Produkcja elektroniki
Litewska Teltonika inwestuje w produkcję PCB i usługi EMS
Produkcja elektroniki
Rynek zaawansowanych podłoży wkrótce przekroczy 30 mld dolarów
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Czerwiec 2025
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025
Magazyn
Maj 2025
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów