Telkom-Telmor na targach Anga Cable 2009

Pod koniec maja w Kolonii odbyła sie wystawa i konferencja Anga Cable 2009 pod hasłem "Trade Fair for Cable, Broadband and Satellite". Imperaza ta corocznie gromadzi przedstawicieli branży telekomunikacji elektronicznej, w tym operatorów kablowych i satelitarnych.

Posłuchaj
00:00

W tym roku targi odwiedziło ponad 13,5tys. osób. Liczba wystawców w porównaniu do ubiegłego roku wzrosła z 369 do 380 firm z 33 krajów. W Anga Cable 2009 uczestniczyły np. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Telkom-Telmor, które zaprezentowały nowe urządzenia takie jak: nody i odbiorniki optyczne, wzmacniacze do sieci HFC oraz wzmacniacze wielozakresowe. Kolejna edycja targów Anga Cable odbędzie się za rok w dniach 4-6 maja w Kolonii.

Powiązane treści
Telkom Telmor otwiera się na usługi projektowe
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PCB
Nowe programy certyfikacyjne dla projektantów PCB
Produkcja elektroniki
AMB Technic oficjalnym dystrybutorem systemów lutowania rozpływowego Vitronics Soltec w Polsce
Pomiary
Conrad na didacta 2026: nowoczesna aparatura pomiarowa i Przemysł 4.0 w edukacji technicznej
Produkcja elektroniki
Rozwiązania edge AI oraz innowacje w dziedzinie systemów wbudowanych na targach Embedded World 2026
Produkcja elektroniki
Wielomiliardowa współpraca GlobalFoundries i Renesas. Nowy etap zabezpieczania dostaw półprzewodników
Komponenty
GigaDevice rozwija sieć dystrybucji w Europie – SEMITRON nowym partnerem w regionie DACH
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Luty 2026
Magazyn
Styczeń 2026
Magazyn
Grudzień 2025

Jak wózek do drukarki 3D może wpłynąć na komfort pracy z technologią druku trójwymiarowego?

Wraz z dynamicznym rozwojem technologii druku 3D rośnie zainteresowanie nie tylko samymi urządzeniami, ale także dodatkowymi akcesoriami i meblami pod drukarki. Jednym z elementów, który może znacząco poprawić wygodę i efektywność pracy z drukarką 3D, jest specjalistyczny wózek.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów