Farnell wprowadza nową ofertę oscyloskopów Agilent Technologies z pamięcią cyfrową

Farnell, wiodący dystrybutor wielokanałowy, zapowiedział wprowadzenie do oferty produktowej nowej serii oscyloskopów z pamięcią cyfrową Agilent Technologies DSO1000 zaraz po wprowadzeniu na rynek sześciu modeli z tej serii.

Posłuchaj
00:00

Dzięki tej umowie klienci Farnell będą mieli natychmiastowy dostęp do nowych oscyloskopów oferujących przepustowości między 60 MHz a 200 MHz oraz funkcje dostępne zazwyczaj w droższych urządzeniach. Seria DSO1000 jest dostępna w wersjach z dwoma lub czterema kanałami w obudowie o głębokości zaledwie 127 mm oraz masie mniejszej niż 3,2 kg.

Farnell już od dwóch lat oferuje swoim klientom szeroki zakres wiodących na rynku produktów Agilent. W wyniku udanej współpracy firma Agilent została uznana przez Farnell za jedną z wiodących marek z branży testów i pomiarów. Dzięki obsłudze stron w lokalnych językach oraz działów sprzedaży w całej Europie, Farnell zapewnia doskonałą obsługę klienta oraz bezpłatną pomoc techniczną niezależnie od lokalizacji.

Nowe oscyloskopy Agilent zapewniają funkcje umożliwiające uzyskanie większego zakresu sygnału oraz wyświetlenie 23 pomiarów automatycznych, w tym nawet 21 jednocześnie. Przy pamięci do 20 kpts na kanał seria DS01000 umożliwia także inżynierom korzystanie z pełnego współczynnika próbkowania oscyloskopu — do 8 razy większego niż w przypadku większości oscyloskopów tej klasy.

Komentując wprowadzenie nowej oferty, Andrew Fawcett, kierownik ds. produktów firmy Farnell w dziale urządzeń testowych, powiedział: „Umowa ta zapewni naszym klientom natychmiastowy dostęp do nowej oferty produktów DS01000. Firma Agilent rozwija się szybko i jej produkty są wartościowym dodatkiem do naszej oferty już od dwóch lat. Siła tej marki i zaawansowanie produktów umożliwiły nam zaoferowanie nowych kategorii produktów odpowiadających na wymagania naszych klientów z branży testów i pomiarów.”

Powiązane treści
Agilent Technologies zdobywa nagrodę Global Growth Leadership
Znaczenie efektywnej liczby bitów w ocenie jakości oscyloskopu cyfrowego
Oscyloskop Agilent MSO-X 3104A - perfekcja, marzenie każdego elektronika
Farnell "Dystrybutorem Roku 2009" na Elektra Awards
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Infineon umacnia pozycję globalnego lidera na rynku półprzewodników motoryzacyjnych
Komponenty
Możliwe zakłócenia dostaw WF₆ z Japonii mogą wpłynąć na produkcję półprzewodników
Komponenty
Rozwiązania Same Sky z zakresu łączności, systemów audio i zarządzania temperaturą
Komponenty
Samsung zwiększa inwestycje do 73 mld USD, przyspieszając rozwój chipów AI
Komponenty
Apple skupuje mobilną pamięć DRAM, ograniczając dostępność dla konkurencji
Produkcja elektroniki
Znowu rosną ceny półprzewodników
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów