Już w przyszłym tygodniu Evertiq Expo 2018

| Gospodarka Aktualności

Warszawska konferencja TEC w tym roku zyskała bliźniacze wydarzenie w Krakowie, które odbędzie się 4 października. Jak podaje organizator, lokalizacja w Krakowie została wybrana z uwagi na to, że jest to jedno z najaktywniejszych centrów młodych firm elektronicznych w Polsce i siedziba co najmniej kilkunastu uznanych polskich firm, niejednokrotnie o światowym zasięgu.

Już w przyszłym tygodniu Evertiq Expo 2018

W Krakowie umiejscowionych jest również wiele firm z kapitałem zagranicznym, jest też silne wsparcie ze strony środowiska akademickiego. Poza tym z Krakowa blisko jest do aglomeracji katowickiej, w której aktywnych jest wiele innych firm branżowych.

Cechą spotkania jest "kompaktowa" forma, a więc bliskość wynikająca z tego, że jest to impreza organizowana w salach hotelu, a nie halach wystawienniczych, krótki czas trwania, bo tylko jeden dzień roboczy. Formuła bazuje na prezentacjach ofert na stolikach oraz na równolegle trwających wykładach w osobnej sali, dzięki czemu nie ma konieczności zabudowy stoisk. Jednak w największym stopniu jest to spotkanie branżowe, gdzie wystawcy mogą spotkać się z klientami, poznać kogoś nowego lub po prostu porozmawiać z dawno niewidzianymi kolegami.

Na zacieśnianie kontaktów branżowych pozwala także wieczorne spotkanie w przeddzień wydarzenia. Ważne jest też to, że jest to spotkanie firm branżowych związanych z elektroniką, głównie producentów EMS, dostawców płytek drukowanych, urządzeń technologicznych do produkcji i materiałów. W dalszej kolejności są tam producenci wiązek, dystrybutorzy podzespołów i sprzętu pomiarowego. W praktyce jest to konferencja branży elektroniki.

Krakowska impreza będzie w naturalny sposób mniejsza od tej warszawskiej, ale nadal warta odwiedzin. Magazyn "Elektronik" jest patronem tego wydarzenia, bo zawsze staramy się być tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla elektroników.

Więcej informacji i możliwość rejestracji: evertiq.pl/expo/krk2018_about.

Evertiq Expo 2018
Termin: 4 października 2018 (czwartek)
Godziny otwarcia: 9.00-16.00
Miejsce: Hotel Best Western Premier Kraków, ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków