Nowości w ofercie Wamtechnika

W ostatnim czasie Wamtechnik wprowadził do swojej oferty kilka nowych produktów. Asortyment Działu Odnawialnych Energii został uzupełniony o regulatory ładowania akumulatorów z baterii słonecznych firmy Steca i baterie słoneczne do zasilania jachtów i kamperów: Spectralite, które zastąpią dotychczas dostępne w ofercie Wamtechnika baterie Solara oraz Spectraflex, które zastąpią baterie Uni-Solar.

Posłuchaj
00:00

W czerwcu uzupełniono także ofertę Działu Produktów Konsumenckich o energooszczędne żarówki marki Camelion. Dostępne są żarówki z gwintem E14 i E27, o mocy 9, 11, 15 i 20W, w różnych kształtach.

 

Powiązane treści
Dostarczamy niezawodne zasilanie w najnowszych technologiach dla wielu obszarów współczesnej techniki, mówią Krzysztof Lubianiec i Jakub Zręda z firmy Wamtechnik
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Renex rozwija szkolenia IPC w Europie Środkowo-Wschodniej
Aktualności
Ograniczenia eksportu pierwiastków ziem rzadkich będą problemem
Aktualności
Ensign InfoSecurity nagrodzona za Aletheia – AI do wykrywania deepfake’ów w czasie rzeczywistym
Produkcja elektroniki
Branża motoryzacyjna obiera kurs na RISC-V
Aktualności
Polscy konsumenci gromadzą nieużywaną elektronikę wartą 112 mld zł
Mikrokontrolery i IoT
Coraz więcej możliwości komunikacji satelitarnej w IoT
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2025
Magazyn
Maj 2025
Magazyn
Kwiecień 2025
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów