IRE 2019 - najnowszy informator branżowy rynku elektroniki

| Gospodarka Aktualności

Jest już dostępny Informator Rynkowy Elektroniki IRE 2019 - największa tego typu publikacja na rodzimym rynku, przeznaczona dla specjalistów związanych z polską branżą elektroniczną. Zawiera opisy firm, prezentacje ich ofert oraz szczegółowe analizy tematyczne, podzielone na cztery działy: produkcja urządzeń elektronicznych, aparatura pomiarowa, komponenty elektroniczne, komponenty automatyki przemysłowej.

IRE 2019 - najnowszy informator branżowy rynku elektroniki

IRE to kompleksowe opracowanie przedstawiające na prawie 300 stronach najważniejsze trendy panujące na rynku elektroniki, a także głównych producentów i dystrybutorów działających w branży. Przejrzysta prezentacja ofert i produktów, wzbogacona o obszerne indeksy teleadresowe, ułatwia wybór najlepszych opcji preferowanych przez klientów - w tym osoby odpowiedzialne za zamówienia i zakupy w zakładach przemysłowych.

Nowa edycja Informatora Rynkowego Elektroniki dystrybuowana jest w prenumeracie. Wydanie elektroniczne IRE 2019 dostępne jest bezpłatnie na stronie: https://elektronikab2b.pl/ire-2019.

Zobacz również