Informator Rynkowy Elektroniki 2021 - wykorzystaj najnowsze wydanie!

| Gospodarka Aktualności

IRE 2021 to unikatowa na rynku polskim publikacja obejmująca cztery działy tematyczne - produkcja elektroniki, podzespoły elektroniczne, aparatura pomiarowa oraz automatyka przemysłowa. Zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży elektroniki. Zapraszamy do lektury!

Informator Rynkowy Elektroniki 2021 - wykorzystaj najnowsze wydanie!

Informator Rynkowy Elektroniki 2021 to 300 stron informacji niezbędnych dla osób odpowiedzialnych za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i nie tylko! Indeksy oraz przejrzysta i wyczerpująca prezentacja ofert dostawców branżowych, a także kompleksowe wykazy produktów i kontaktów teleadresowych, ułatwiają klientom firm wybór najlepszych poszukiwanych rozwiązań.

Jasna prezentacja ofert pozwala czynić porównania i ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Dla firm publikacja własnej prezentacji w IRE to świetna okazja dotarcia z ofertą do potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bezcenne źródło informacji dla osób odpowiedzialnych w firmach za decyzje zakupowe.

Wydanie elektroniczne IRE 2021 dostępne jest na stronie: elektronikab2b.pl/ire-2021.

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie