Jest termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

| Gospodarka Aktualności

Jak poinformowała Grupa Renex - organizator wydarzenia - tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbędą się w dniach 8-10 czerwca, w ramach Targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie. RENEX Soldering Championship to doroczne wydarzenie branżowe, które zyskało uznanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych, i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Jest termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

Tegoroczna edycja mistrzostw zostanie zorganizowana we współpracy z Warsaw Industry Week - najszybciej rozwijającymi się targami przemysłowymi w Polsce - co, jak podkreślają organizatorzy, dostarczy uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.

Uczestnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach: Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci szkół technicznych oraz Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie zawodnikami są przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców, jak co roku, czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa Renex zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych mistrzostwach Europy i świata.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/ jak również na stronie targów Warsaw Industry Week www.industryweek.pl.

źródło: Renex