Spółka ENTE ukończyła modernizację siedziby

| Gospodarka Aktualności

Trwająca blisko 2 lata modernizacja siedziby spółki ENTE dobiegła końca. Inwestycja na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej objęła rozbudowę powierzchni produkcyjnej, magazynowej oraz biurowej, zaprojektowanej z myślą o ergonomii i komforcie pracy. Łączna powierzchnia siedziby firmy liczy obecnie prawie 4 tys. m².

Spółka ENTE ukończyła modernizację siedziby

Do rozbudowanego obiektu przeniesiono także oddział ENTE mieszczący się dotychczas w centrum Gliwic. W efekcie cała firma funkcjonuje teraz w jednej lokalizacji, znajdującej się w Gliwicach przy ul. Gaudiego 7.

Celem inwestycji była także rozbudowa parku maszynowego. ENTE dysponuje obecnie trzema nowoczesnymi i w pełni zautomatyzowanymi liniami do produkcji elementów elektronicznych oraz halą służącą do ich kompleksowego montażu. Ilości elementów elektronicznych znajdujących się w opakowaniach kontroluje teraz maszyna do zliczania za pomocą analizy zdjęć rentgenowskich. Pozwala to znacznie przyspieszyć przygotowywanie podzespołów do produkcji oraz zoptymalizować procesy logistyczne.

źródło: Ente

Zobacz również