ASTATicon

| Targi krajowe Artykuły

Grupa ASTAT ma przyjemność zaprosić Państwa na ASTATicon, czyli wydarzenie łączące wirtualne targi i szkolenia on-line.

ASTATicon

Wiemy, jak ważny jest dla Państwa rozwój Waszych firm oraz realizowanie nowych projektów. Zdajemy sobie sprawę, że współpracujemy z branżami, które nie mogą sobie pozwolić na choćby chwilowy przestój w działaniu a nawet krótka przerwa generuje ogromne straty.

Przez ostatni rok nasi Klienci przekonali się, że my, Grupa ASTAT, jesteśmy partnerem biznesowym, na którego mogą liczyć w tych wymagających czasach. Nasze prawie 30-dziesto letnie doświadczenie w przemyśle oraz współpraca z wieloma dostawcami pozwala wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, nawet w globalnie, bardzo trudnych momentach.

Od wielu lat staramy się wdrażać na polskim rynku nowe, innowacyjne rozwiązania, dlatego nie możemy się doczekać targów branżowych, podczas których pokażemy Państwu nasze rozwiązania i porozmawiamy o tym, co najlepiej sprawdzi się w Państwa aplikacji. Chcemy również pomóc Państwu zdobyć nowe informacje o rozwiązaniach, które stosujecie lub możecie wprowadzić do swoich aplikacji.

Mając na uwadze przede wszystkim zdrowie nas wszystkich oraz zachowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa dostosowujemy się do aktualnych wymagań, ale nie czekamy tylko działamy.

Przygotowaliśmy dla Państwa coś, czego jeszcze nie było.

ASTATicon - wirtualne targi i szkolenia on-line

Grupa ASTAT ma przyjemność zaprosić Państwa na ASTATicon, czyli wydarzenie łączące wirtualne targi i szkolenia on-line.

W dniach 19-23 kwietnia będą mieli Państwo możliwość wejścia do platformy, w której umieściliśmy realne, wybudowane na potrzeby tego wydarzenia stoiska z naszymi produktami. Przy każdym stoisku znajdziecie film, w którym nasi specjaliści omawiają rozwiązania znajdujące się na wystawie.

Co wyróżnia to wydarzenie? Przede wszystkim to, że otrzymując dostęp do 5 stoisk tematycznych, będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się z naszą szeroką ofertą rozwiązań, nie ruszając się  sprzed monitora. To od Państwa zależy kiedy, gdzie i o której postanowicie odwiedzić nasze wydarzenie.  Będziecie mogli zwiedzić stoiska:

- Automatyki przemysłowej,

- Energetyki i miernictwa,

- Kompatybilności elektromagnetycznej,

- Nowoczesnego budynku,

- Taśm i klejów przemysłowych.

Dodatkowo, w dniach 19-23 kwietnia w godzinach 8:00-16:00 do Państwa dyspozycji będą nasi doradcy techniczno-handlowi, którzy on-line odpowiedzą na Państwa pytania oraz doradzą w wyborze odpowiednich rozwiązań do Państwa aplikacji.

Poza wirtualnymi targami ASTATicon to również szkolenia on-line. Każdy dzień poświęcony jest zagadnieniom z innej dziedziny.

W poniedziałek możecie Państwo dołączyć do szkoleń związanych z Automatyką przemysłową.

Wtorek to dzień szkoleń z Energetyką i miernictwem, czyli m.in. zagadnieniami związanymi z jakością energii elektrycznej i zarządzaniem energetycznym.

W środę odbywają się szkolenia związane z taśmami i klejami przemysłowymi.

W czwartek możecie Państwo dowiedzieć się więcej ze szkolenia o zagadnieniach z dziedziny kompatybilności elektromagnetycznej.

W piątek ASTATicon zakończymy szkoleniami związanymi z nowoczesnym budynkiem.

Dokładną listę szkoleń znajdziecie państwo na naszej stronie  https://astat.pl/astaticon.

Dołącz do ASTATiconu!

Co zrobić, żeby dołączyć do wydarzenia? Wystarczy zgłosić chęć udziału, wypełniając formularz na stronie https://astat.pl/astaticon. W odpowiedzi, przed wydarzeniem, otrzymają Państwo link do platformy oraz dostęp do wybranych szkoleń. Oczywiście dostęp do wydarzeń jest darmowy.

Jeśli mają Państwo pytania lub chcieliby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt marketing@astat.pl

 

Zapraszamy do udziału w ASTATiconie!

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie