Katalog XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

| Targi krajowe Artykuły

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 roku. W ciągu dwóch dni w imprezie bierze udział około 70 firm i instytucji. Najwięcej podmiotów reprezentuje branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Katalog XXVII Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.

Z powodu sytuacji epidemicznej XXVII Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inauguracja dystrybucji katalogu przewidywana jest na 18 października 2021 roku. Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, będzie też rozesłany do wszystkich jego studentów oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw, jak również do uczelnianych organizacji studenckich. Planowana jest także dystrybucja katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni.

Termin zgłoszeń do katalogu upływa 17 września 2021 roku - zainteresowani mogą kontaktować się z organizatorami poprzez e-mail: d.myko@elka.pw.edu.pl (Dorota Myko, tel. 22 234 70 81)

Następne targi przewidywane są na marzec 2022 roku.

Zobacz również