DGS Poland zmienia nazwę na Demant Operations Poland

W dniu 24 września 2021 r. zgromadzenie wspólników spółki DGS Poland Sp. z o.o. podjęło decyzję o zmianie nazwy spółki na Demant Operations Poland Sp. z o.o. ze skutkiem na dzień 5 listopada 2021 r. Jest to wyłącznie zmiana nazwy - nie ma to wpływu na funkcjonowanie i ważność istniejących umów czy innych zobowiązań.

Posłuchaj
00:00

Zmiana nazwy jest związana z ostatnim etapem wdrożenia globalnej strategii, której celem jest ujednolicenie i stworzenie silniejszej marki oraz wzmocnienie wewnętrznej spójności, kultury organizacyjnej i współpracy. William Demant Holding, do którego należy firma, zmienił się w "Demant", rozpoczynając proces rebrandingu spółek w obrębie grupy. Dane spółki, jak adres siedziby, numer KRS, REGON, NIP oraz dane bankowe, pozostają bez zmian.

Nowe, pełne dane spółki:
Demant Operations Poland Sp. z o.o.
siedziba - ul. Lubieszyńska 59, 72-006 Mierzyn
NIP - 701-00-74-162
KRS - 0000285548
kapitał zakładowy - 459000 zł
REGON - 141008021
dyrektor generalny - Sebastian Gulka

Od dnia 5 listopada 2021 r. w dokumentach kierowanych do firmy, w szczególności na fakturach, powinna być umieszczana nowa nazwa spółki.

Źródło: Demant (DGS)

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Produkcja elektroniki
Ukazał się nowy katalog produktowy Grupy Renex
Mikrokontrolery i IoT
Texas Instruments kupuje Silicon Labs za 7,5 mld USD i wzmacnia segment bezprzewodowej łączności IoT
Komponenty
Positron pozyskuje 230 mln USD na ASIC do inferencji AI. Startup stawia na architekturę „memory-first”
Komponenty
Infineon przejmuje od ams OSRAM działalność w zakresie sensorów
Komunikacja
Nowe przemysłowe switche rack firmy Antaira do wymagających zastosowań
Produkcja elektroniki
SMT napędza globalną produkcję elektroniki. Rynek wart 9,56 mld USD do 2030 roku
Zobacz więcej z tagiem: Aktualności
Informacje z firm
Grupa RENEX wsparła 34. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Gospodarka
Przez sztuczną inteligencję silnie rośnie skala cyberataków w chmurze
Informacje z firm
Grupa RENEX podsumowuje 2025 rok

Projektowanie układów chłodzenia w elektronice - metody obliczeniowe i symulacyjne

Rosnące straty mocy w nowoczesnych układach elektronicznych sprawiają, że zarządzanie temperaturą przestaje być jedynie zagadnieniem pomocniczym, a staje się jednym z kluczowych elementów procesu projektowego. Od poprawnego odprowadzania ciepła zależy nie tylko spełnienie dopuszczalnych warunków pracy komponentów, lecz także długoterminowa niezawodność urządzenia, jego trwałość oraz zgodność z obowiązującymi normami. W niniejszym artykule przedstawiono uporządkowane podejście do projektowania układów chłodzenia, obejmujące metody obliczania strat mocy, analizę termiczną oraz wykorzystanie narzędzi symulacyjnych, w tym modeli cieplnych implementowanych w środowiskach symulacji elektrycznych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów