AMB Technic - zmiany ku większym możliwościom

| Gospodarka Aktualności

Zdanie Goethego „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa” nigdy nie było tak aktualne jak teraz. Systematyczny rozwój jest niezbędny, aby spełniać rosnące oczekiwania Klientów i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. AMB Technic, firma, która od 27 lat specjalizuje się w technologiach precyzyjnego i powtarzalnego dozowania płynów montażowych, mając na uwadze potrzeby swoich Klientów, Dostawców oraz Kontrahentów stawia na ciągły rozwój, nie zapominając o najważniejszych wartościach.

AMB Technic - zmiany ku większym możliwościom

W nowoczesnych przedsiębiorstwach zmiany są nieuniknione. Systematycznie wdrażane są rozwiązania, które mają na celu podnoszenie jakości usług, minimalizowanie ryzyka oraz skuteczne planowanie przyszłych działań.
Przekształcenia w przedsiębiorstwie AMB Technic mają charakter formalno-prawny i stanowią realizację strategii rozwoju biznesu rodzinnego. – Dzięki nowej formie prawnej nasza działalność będzie mogła przynieść jeszcze większe korzyści i satysfakcję Klientom, Dostawcom i Kontrahentom. Realizacja zamówień oraz dostaw, oferta produktowa, wsparcie techniczne, wypożyczanie sprzętu, usługi i szkolenia – nie ulegną zmianie – zapewnia Agnieszka Bernaciak, Prezes Zarządu AMB Technic Dispensing Solutions i dodaje, że przedsiębiorstwo zgodnie z założeniami, od samego początku działalności stawia na rozwój, gwarantujący tym samym najwyższy poziom współpracy, profesjonalizm, rzetelność i terminowość.

Od 27 lat AMB Technic dostarcza na rynek przemysłowy urządzenia i systemy dozujące, dodatkowo oferując kompleksowe wsparcie techniczne, możliwość wypożyczania sprzętu oraz bogaty pakiet szkoleń. Każdy projekt, niezależnie od wielkości jest traktowany indywidualnie oraz priorytetowo, dzięki temu firma cieszy się ogromnym zaufaniem i jest liderem w swojej branży.

Przedsiębiorstwa tworzą ludzie, dlatego AMB Technic ceni swoich pracowników. Jest to przede wszystkim rodzinna firma, która nie zapomina o najważniejszych wartościach, czyli o Zespole. – Profil naszej działalności wymaga od nas nie tylko wiedzy z różnych dziedzin, ale także doświadczenia, dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy stanowią dla nas olbrzymią wartość – podkreśla Agnieszka Bernaciak. – Doceniamy nasz Zespół współpracowników – to baza firmy, systematycznie powiększana o fachowców z wielu obszarów. Ich doświadczenie i kompetencje zawodowe, wiedza oraz zaangażowanie pozwalają na najwyższej jakości współpracę z Kontrahentami.

W związku z zaplanowanymi zmianami, wskazane poniżej, dotychczasowe dane przedsiębiorstwa, będą obowiązywać do 31.12.2021 włącznie:

AMB Marek Bernaciak w spadku, 62-600 Koło, ul. Blizna 31, NIP: 6661003197, Regon: 310195972

Od dnia 01.01.2022 przedsiębiorstwo będzie posługiwać się nowymi danymi:

AMB Technic Dispensing Solutions Spółka z o.o., 62-600 Koło, ul. Zakładowa 15, KRS: 925808, NIP: 6662127808, REGON: 520134034.

Dane kontaktowe pozostają bez zmian.

źródło: AMB

Zobacz również