Targi Embedded World 2022 odbędą się w czerwcu

| Gospodarka Aktualności

W porozumieniu z wystawcami NürnbergMesse przesuwa Embedded World 2022 na 21-23 czerwca. Konferencja Embedded World oraz konferencja poświęcona wyświetlaczom również zostaną przełożone. Decyzja jest wynikiem ankiety przeprowadzonej przez NürnbergMesse wśród wystawców.

Targi Embedded World 2022 odbędą się w czerwcu

Wystawy i kongresy ponownie odbywają się w Centrum Targowym w Norymberdze od września 2021 r., z zastrzeżeniem zachowania warunków dotyczących bezpieczeństwa podczas pandemii. Organizatorzy zwracają uwagę na indywidualne potrzeby klientów co prowadzi do różnych decyzji dotyczących różnych wydarzeń.

- Decydując na wczesnym etapie o odroczeniu embedded world 2022 do lata, spełniamy życzenia wielu wystawców i umożliwiamy im pewne planowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wiele konstruktywnych rozmów z przedstawicielami branży, które stanowiły istotną zachętę do podjęcia tej decyzji. Wraz z wystawcami cieszymy się na ponowne spotkanie międzynarodowej społeczności embedded w Norymberdze w dniach 21-23 czerwca - powiedział Benedikt Weyerer, dyrektor wykonawczy Embedded World.

źródło: Elektroniknet

Zobacz również