Nowe układy FPGA i SoC PolarFire o małej gęstości

| Gospodarka Aktualności

Brzegowe systemy komputerowe potrzebują kompaktowych układów programowalnych o niskim poborze mocy i małym śladzie termicznym, pozwalających na wyeliminowanie wentylatorów i innych elementów odprowadzających ciepło, zapewniających jednocześnie dużą moc obliczeniową. Układy FPGA i SoC PolarFire firmy Microchip rozwiązują ten problem, zmniejszając o 50% statyczny pobór mocy.

Nowe układy FPGA i SoC PolarFire o małej gęstości

Układy PolarFire FPGA i PolarFire SoC przewyższają alternatywne rozwiązania rynkowe o małej gęstości pod względem wskaźników wydajności/mocy, konstrukcji FPGA, możliwości przetwarzania sygnału, największej wydajności transceiverów i jedynej w branży bezpiecznej architekturze z procesorem aplikacyjnym RISC-V z 2 megabajtami (MB) pamięci podręcznej L2 i obsługą pamięci Low-Power DDR4 (LPDDR4).

Pokonaj wyzwania związane z zasilaniem, rozmiarem systemu, kosztami i bezpieczeństwem w różnych zastosowaniach, w tym inteligentnych aplikacjach wizyjnych, termicznie ograniczonej motoryzacji, automatyce przemysłowej, systemach komunikacji, sprzęcie wojskowym i IoT, w których moc i wydajność muszą iść w parze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ