Infinite Electronics finalizuje przejęcie Cable Connectivity

| Gospodarka Aktualności

Infinite Electronics ogłosiło zakończenie procesu przejmowania Cable Connectivity Group (CCG) od Torqx Capital Partners i TKH Group NV. Marka CCG, której siedziba główna znajduje się w Holandii, działa w całej Europie, a jej biura oraz zakłady produkcyjne i ośrodki dystrybucyjne znajdują się w Holandii, Niemczech, Włoszech, Francji, Belgii, Polsce i Chinach.

Infinite Electronics finalizuje przejęcie Cable Connectivity

- Dodanie CCG do portfolio marki Infinite Electronics jeszcze bardziej rozszerzy naszą obecność w Europie i pozwoli nam lepiej sprostać wymaganiom klientów w zakresie rozwiązań dotyczących łączności kablowej - powiedział prezes i CEO Infinite Electronics, Penny Cotner.

Obsługując globalne rynki przemysłowe i elektroniczne, Cable Connectivity Group zajmuje się produkcją, dystrybucją i montażem specjalistycznych kabli oraz rozwiązań z zakresu łączności kablowej. W skład Grupy wchodzą spółki Jobarco BV, Pantaflex BV i Capable BV - w Holandii, TKD Kabel GmbH, ConCab GmbH i Schrade Kabeltechnik Germany - w Niemczech, Schrade Kabeltechnik Sp. z o.o., TKD Italia Srl, KC Industrie Srl - we Włoszech, TKD Polska Sp. z o.o. w Polsce oraz TKD Cable Co. Ltd w Chinach.

Sfinalizowane przejęcie Cable Connectivity Group wzmacnia obecność Infinite Electronics w Europie. Niedawno, na początku stycznia, firma ogłosiła, że przejęła Bulgin Ltd., wiodącego brytyjskiego dewelopera i producenta rozwiązań łącznościowych ukierunkowanych na pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Te przejęcia to ostatnie kamienie milowe w szybkim rozwoju Infinite Electronics w ciągu ostatnich sześciu lat.

źródło: Infinite Electronics

Zobacz również