Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING 2023

| Gospodarka Aktualności

Firma HARTING zaprasza na drugą edycję HARTING Industrial Ethernet Week. W dniach 21-23 lutego 2023 r. podczas sesji na żywo zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania napędzające transformację przemysłową, a także ciekawe dyskusje ekspertów oraz liderów globalnego rynku. Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING będzie edukować, inspirować i przedstawiać w jaki sposób Ethernet zmienia wizję IIoT.

Tydzień Ethernetu Przemysłowego HARTING 2023

Po pierwszej udanej edycji w 2022 roku internetowe wydarzenie o globalnym zasięgu po raz kolejny zgromadzi wielu ekspertów z branży przemysłowej i IT. Omówią oni nadchodzące możliwości i wyzwania związane z produkcją przemysłową oraz strategie i technologie jakie muszą przyjąć firmy, aby zapewnić sobie odpowiednią pozycję wyjściową do cyfryzacji produkcji.

Trzonem Industrial Ethernet Week będzie zagadnienie komunikacji cyfrowej. Z jednej strony obejmuje to gromadzenie danych i ich transmisję za pomocą odpowiednich kabli i złączy, z drugiej - inteligentne przetwarzanie danych dla przyszłych modeli biznesowych. Przemysł wytwórczy i sektory IT są obecnie coraz bardziej zbliżone do siebie. Ze względu na cyfryzację coraz częściej potrzebne są rozwiązania programistyczne pozwalające na to, by dane były wykorzystywane przy produkcji bezpośrednio na maszynie.

Wiele firm przemysłowych stoi w obliczu transformacji w kierunku Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Inżynierowie ds. rozwoju, instalatorzy fabryczni i inni profesjonaliści stają w codziennej pracy przed wyzwaniami związanymi z nowymi technologiami, nowymi przypadkami użycia i nowymi modelami biznesowymi. Muszą być na bieżąco z trendami i rozwiązaniami, aby rozwijać pomysły i podejmować kolejne kroki w celu przekształcenia swojej działalności. Jako jeden z kluczowych graczy na światowym rynku rozwiązań łączności Industrial Ethernet, HARTING Technology Group zamierza wspierać tę grupę poprzez Tydzień Ethernetu Przemysłowego.

Uczestnicy wydarzenia poznają idee i perspektywy pionierów i liderów oraz otrzymają aktualne informacje na temat technologii, rozwiązań i trendów. Wśród gości będą specjaliści z firm Schaeffler, Beckhoff, Microsoft, IoT UseCase, Supplyframe, EPplan, Fluke Networks, Sparkfun i Analog Devices.

- Cieszymy się, że z Espelkamp możemy aktywnie kształtować wdrażanie Przemysłu 4.0 na całym świecie. Nasze rozwiązania tworzą niezbędną, wysokowydajną infrastrukturę wymaganą do zwiększania szybkości transmisji danych. Łączymy odrębne wcześniej światy i tworzymy podstawę dla cyfrowych modeli biznesowych. Industrial Ethernet Week po raz kolejny zaoferuje istotny wgląd w rozwój i przedstawi uczestnikom cenne dla ich własnych firm strategie rozwiązań - mówi Kilian Schmale, szef marketingu w HARTING Electronics GmbH.

Dołącz do wydarzenia! Bezpłatna rejestracja i szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://www.harting.com/PL/pl/harting-industrial-ethernet-week-2023.

Każdego dnia poruszane będą inne zagadnienia podczas sesji live w godzinach od 9.30 do 12.00!

  • 21 lutego - dzień 1: transformacja przemysłowa,
  • 22 lutego - dzień 2: montaż fabryczny,
  • 23 lutego - dzień 3: projektowanie urządzeń.

Weź udział w wydarzeniu i zdobądź KOSZULKĘ lub TORBĘ!

Obejrzyj krótką zapowiedź wydarzenia!

 

źródło: HARTING