W maju ruszają Targi Techniki Pomiarowej SENSOR+TEST 2023

| Gospodarka Aktualności

SENSOR+TEST to wiodące na świecie forum poświęcone technologii czujników, pomiarów i testowania, gdzie naukowcy, eksperci i konstruktorzy spotykają się w tym samym miejscu i czasie, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a także poznać nowe oczekiwania klientów. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 9 do 11 maja 2023 r. w Norymberdze, w Niemczech.

W maju ruszają Targi Techniki Pomiarowej SENSOR+TEST 2023

Równolegle z imprezą handlowo-wystawienniczą odbędzie się SMSI 2023 Sensor and Measurement Science International Conference - międzynarodowa konferencja która wzbogaci wydarzenie o fakty naukowe i informacje na temat perspektyw branży. Targi SENSOR+TEST to także targi pracy i kariery dzięki możliwości nawiązania odpowiednich kontaktów i znalezienia najlepszych pracodawców w branży - https://www.sensor-test.de/en/direct/careerchances.

W 2022 roku całe spektrum wiedzy z zakresu systemów pomiarowych i testujących - od czujników po komputery - zaprezentowało 370 wystawców z 26 krajów. Okres bez targów wyraźnie pokazał, że bezpośredniego kontaktu nie zastąpią żadne targi cyfrowe. W bieżącym roku bogatą ofertę systemów do testowania przedstawi 350 wystawców.

Wybrane nowości produktowe można obejrzeć na stronie https://www.sensor-test.de/en/direct/productnews. Jeśli przyjazd do Norymbergi nie jest możliwy, warto wziąć udział w bezpłatnym forum - wszystkie prezentacje będą transmitowane i będą dostępne online po wydarzeniu - https://www.sensor-test.de/en/direct/forum.

Aby wziąć udział w targach można zarejestrować się online i kupić e-bilet: https://www.sensor-test.de/en/visitors/exhibition-ticket/.

Wszystkie szczegóły na temat targów możliwości uczestnictwa znaleźć można na stronie https://www.sensor-test.de/.

źródło: NürnbergMesse