GPV inwestuje w kolejną fabrykę na Słowacji

Grupa GPV, duński producent EMS o 60-letniej historii, obecny w wielu krajach na świecie, zbuduje nową (19. w skali firmy) fabrykę w Pieszczanach na Słowacji. Obiekt powstanie w niewielkiej odległości od dwóch istniejących już w tamtym miejscu zakładów GPV i zacznie działać na początku 2024 roku.

Posłuchaj
00:00

Będzie miał 11 tys. m² i zwiększy moce produkcyjne firmy. Do powstania inwestycji na Słowacji przyczyniły się też potrzeby klientów, którzy chcą być obsługiwani blisko swoich głównych rynków.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Mouser Electronics ukazuje rozwój i technologie robotów humanoidalnych w nowej odsłonie „Rise of the Robots”
Zasilanie
Cyfrowy paszport baterii od 2027 roku
Projektowanie i badania
Przyszli inżynierowie zmierzyli się z przemysłowym wyzwaniem. Wyłoniono zwycięzców konkursu MAiR
Pomiary
Nowa era monitorowania widma z wykorzystaniem sztucznej inteligencji
PCB
Studenci TU Delft rozwijają elektronikę egzoszkieletu do samodzielnego chodzenia
Zasilanie
Od samochodów elektrycznych do serwerowni AI - jak innowacje 800 V redefiniują architekturę centrów danych
Zobacz więcej z tagiem: Produkcja elektroniki
Raporty
Kontraktowa produkcja elektroniki i usługi EMS
Targi zagraniczne
HKTDC Hong Kong Electronics Fair 2026 (edycja jesienna)
Targi zagraniczne
EuMW 2026 - European Microwave Week

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów