Informator Rynkowy Elektroniki 2024 - już dostępny

| Gospodarka Aktualności

Dostępny jest już Informator Rynkowy Elektroniki 2024! To na rynku polskim unikatowa publikacja obejmująca produkcję elektroniki, podzespoły elektroniczne, aparaturę pomiarową oraz automatykę przemysłową. Zawiera analizy rynkowe, trendy w technologii i gospodarce oraz prezentacje ofert poszczególnych firm działających w branży elektroniki. Zapraszamy do lektury!

Informator Rynkowy Elektroniki 2024 - już dostępny

Informator Rynkowy Elektroniki 2024 to blisko 300 stron informacji niezbędnych dla osób odpowiedzialnych za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych i nie tylko! Indeksy oraz przejrzysta i wyczerpująca prezentacja ofert dostawców branżowych, a także kompleksowe wykazy produktów i kontaktów teleadresowych, ułatwiają klientom firm wybór najlepszych poszukiwanych rozwiązań.

Przejrzysta prezentacja ofert pozwala czynić porównania i ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Dla firm publikacja własnej prezentacji w IRE to świetna okazja dotarcia z ofertą do potencjalnych partnerów biznesowych i klientów. Bezcenne źródło informacji dla osób odpowiedzialnych w firmach za decyzje zakupowe.

Bezpłatne wydanie elektroniczne IRE 2024 dostępne jest na stronie: https://elektronikab2b.pl/ire.

Zobacz również