SPS - Smart Production Solutions

Targi SPS - Smart Production Solutions, wcześniej znane pod nazwą SPS IPC Drives, odbywają się w Norymberskim Centrum Wystawienniczym i są jednymi z najważniejszych międzynarodowych targów poświęconych rozwiązaniom automatyzacyjnym. SPS obejmuje całe spektrum inteligentnej i cyfrowej automatyzacji - od prostych czujników, po inteligentne rozwiązania.

Posłuchaj
00:00

Organizatorem SPS - Smart Production Solutions jest Mesago Messe Frankfurt GmbH, niemiecka firma specjalizująca się w organizacji targów i konferencji. Mesago jest spółką zależną Messe Frankfurt Group, jednej z wiodących firm wystawienniczych na świecie.

Cechą SPS jest prezentacja nie tylko poszczególnych komponentów, ale całych systemów. Dzięki temu jest to jedna z niewielu wystaw światowych, która może zaoferować zintegrowane rozwiązania automatyzacji. Pozwala to wystawcom i odwiedzającym uzyskać kompleksowy przegląd wszystkich niezbędnych komponentów systemu pod jednym dachem. Główne tematy obejmują technologię sterowania, napędy elektryczne, komunikację przemysłową, interfejsy, czujniki, oprogramowanie i IT w produkcji, infrastrukturę mechaniczną oraz komputery przemysłowe (IPC).

Wystawa jest skierowana do profesjonalistów z branży automatyki, inżynierów, decydentów technologicznych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami i trendami w inteligentnej i cyfrowej automatyzacji. Ma ona charakter krajowy i międzynarodowy.

Targi SPS – Smart Production Solutions odbędą się w Norymberdze od wtorku 12 listopada do czwartku 14 listopada 2024 r.

Źródło: TradeFairDates

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Infineon umacnia pozycję globalnego lidera na rynku półprzewodników motoryzacyjnych
Komponenty
Możliwe zakłócenia dostaw WF₆ z Japonii mogą wpłynąć na produkcję półprzewodników
Komponenty
Rozwiązania Same Sky z zakresu łączności, systemów audio i zarządzania temperaturą
Komponenty
Samsung zwiększa inwestycje do 73 mld USD, przyspieszając rozwój chipów AI
Komponenty
Apple skupuje mobilną pamięć DRAM, ograniczając dostępność dla konkurencji
Produkcja elektroniki
Znowu rosną ceny półprzewodników
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026
Magazyn
Marzec 2026
Magazyn
Luty 2026

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów