Dold wzmacnia międzynarodową obecność - tworzy nowy oddział sprzedaży w Polsce

E. Dold & Söhne GmbH & Co. KG - dostawca z branży automatyki - kontynuuje swoją ekspansję, wzmacniając międzynarodową obecność. Firma ogłosiła utworzenie spółki Dold Polska Sp. z o.o., co stanowi kolejny ważny krok w ponad 90-letniej historii przedsiębiorstwa.

Posłuchaj
00:00

W ten sposób Dold reaguje na rosnący popyt na rynkach Europy Wschodniej, tworząc jednocześnie podstawy do jeszcze ściślejszej i bardziej efektywnej obsługi klientów w tym regionie. Dzięki nowej siedzibie w Warszawie firma z Furtwangen rozszerza obecność na arenie międzynarodowej i umacnia swoją pozycję rynkową w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jakość „Made by Dold” – teraz również na miejscu

Wraz z utworzeniem polskiego oddziału handlowego wzmocniona zostanie obecność firmy w Polsce. Dzięki polskiemu dyrektorowi zarządzającemu Januszowi Komeckiemu możliwe będzie zintensyfikowanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i dalsza ekspansja na rynek polski. Janusz Komecki może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, zwłaszcza w dziedzinie automatyki. Polscy klienci mogą skorzystać z tej wiedzy, w połączeniu z szeroką gamą produktów firmy Dold oraz profesjonalną obsługą. Ścisła współpraca z siedzibą główną, wysoki stopień integracji produkcji, a także indywidualna obsługa klienta na miejscu pozwalają optymalnie realizować nawet najbardziej indywidualne wymagania.

Dold – ponad 90 lat doświadczenia

E. Dold & Söhne GmbH & Co. KG jest międzynarodową firmą rodzinną średniej wielkości, która opracowuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie wysokiej jakości komponenty i rozwiązania dla bezpiecznej automatyki w budowie maszyn i urządzeń. Firma Dold stale się rozwija - od pioniera w dziedzinie techniki przekaźników, do jednego z wiodących przedstawicieli branży w Europie, w zakresie bezpieczeństwa funkcjonalnego, bezpieczeństwa elektrycznego i inteligentnej techniki napędowej. Obszerna oferta produktów obejmuje komponenty automatyki, wyłączniki bezpieczeństwa i systemy transferu kluczy, przekaźniki bezpieczeństwa z kontaktami wymuszonymi oraz obudowy elektroniczne z tworzyw sztucznych.

Źródło: Dold Polska

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Creotech Instruments poprowadzi europejską misję na Księżyc
Zasilanie
Estońska farma PV w Luuri będzie miała magazyn energii o pojemności ponad 40 MWh
Zasilanie
Stoen zainstalował w Warszawie ponad pół miliona nowych inteligentnych liczników
Mikrokontrolery i IoT
Mouser Electronics rozszerza ofertę IoT – globalna umowa dystrybucyjna z Telit Cinterion
Produkcja elektroniki
Materiały szklane do produkcji półprzewodników zmieniają przyszłość urządzeń, procesów i łańcuchów dostaw
Komponenty
CBTG Technologie nawiązuje współpracę z Etron - nowe możliwości dla projektantów elektroniki
Zobacz więcej z tagiem: Elektromechanika
Raporty
Przełączniki, przyciski i klawiatury
Technika
Druk termiczny - technologia, rodzaje i zastosowania
Technika
Drukarki termiczne - materiały i mechanizmy drukujące

Bonding optyczny made in Poland

W świecie nowoczesnych wyświetlaczy detale mają znaczenie. Jeden milimetr kieszeni powietrznej potrafi zadecydować o tym, czy obraz na ekranie będzie zachwycał kontrastem i głębią, czy zniknie pod warstwą refleksów. Dlatego właśnie bonding optyczny – precyzyjne łączenie wyświetlacza z panelem dotykowym lub szybą ochronną – stał się symbolem jakości w projektowaniu interfejsów użytkownika. A w Polsce liderem tej technologii jest firma QWERTY Sp. z o.o., jedyny krajowy producent, który wykonuje bonding we własnej fabryce, bez podzlecania procesów za granicę.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów