San'an i Inari przejmują Lumileds

San'an Optoelectronics i Inari Amertron Berhad kupiły Lumileds Holding B.V. razem z jej europejskimi i azjatyckimi spółkami zależnymi. Warunki finansowe transakcji nie zostały ujawnione.

Posłuchaj
00:00

Lumileds to wydzielony z Philipsa biznes związany z oświetleniem LED i wyświetlaczami. Firma zatrudnia około 3300 osób w ponad 15 krajach.

San'an Optoelectronics to chiński producent układów LED, którego przychody w 2024 roku wyniosły 2,2 mld dolarów. Inari Amertron Berhad z siedzibą w Malezji świadczy usługi outsourcingu montażu i testowania półprzewodników.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Projektowanie i badania
Farnell zaprezentował praktyczne innowacje w zakresie brzegowej AI
Produkcja elektroniki
Deficyt podaży pamięci DRAM utrzyma się do 2028 roku
Komponenty
Ukryte zagrożenia z Chin
Projektowanie i badania
Nowe wyzwanie element14 Community: Wprowadź sztuczną inteligencję na linię produkcyjną
Komponenty
Rynek pamięci zmienił się nie do poznania
Projektowanie i badania
Dzień Otwarty WAT - 28 marca 2026 r.
Zobacz więcej z tagiem: Optoelektronika
Targi zagraniczne
Touch Taiwan 2026 - targi wyświetlaczy i optoelektroniki
Prezentacje firmowe
Wyświetlacze do ekspresów do kawy – jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Przewodnik od Unisystemu
Technika
Optical bonding vs. air bonding

Jak kompensować moc bierną w małej firmie, by płacić mniej za energię bierną?

Z reguły małej firmy nie stać na zakup automatycznego kompensatora mocy biernej. Niemniej, sytuacja nie jest bez wyjścia i w tym artykule na prostym przykładzie pokazane zostało podejście do rozwiązania problemu mocy biernej.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów