Thomson przejmuje oddział firmy Thales

Francuski Thomson, producent urządzeń multimedialnych, przejmie oddział Broadcast & Multimedia koncernu Thales. Celem operacji Thomsona jest wzmocnienie pozycji firmy w zakresie rozwiązań systemowych związanych z dystrybucją i zarządzaniem treścią wideo w urządzeniach multimedialnych. Przejęcie działu Broadcast & Multimedia ma w szczególności pozwolić firmie rozwijać produkty na potrzeby usług IPTV (telewizja internetowa) i wideo na żądanie, jak też skupić się na systemach do radiowej i telewizyjnej cyfrowej transmisji, w tym naziemnej.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
WB Electronics i Raytheon nawiążą współpracę na rzecz tarczy antyrakietowej
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
Broadcom zwiększa sprzedaż układów AI, ale prognozy nie spełniają wysokich oczekiwań rynku
Komponenty
Farnell rozszerza ofertę specjalistycznych rozwiązań dla rynku dronów
Produkcja elektroniki
Chips Act 2.0: Bruksela zmienia kurs w strategii półprzewodnikowej i stawia na popyt
Projektowanie i badania
Mouser Electronics ukazuje rozwój i technologie robotów humanoidalnych w nowej odsłonie „Rise of the Robots”
Zasilanie
Cyfrowy paszport baterii od 2027 roku
Projektowanie i badania
Przyszli inżynierowie zmierzyli się z przemysłowym wyzwaniem. Wyłoniono zwycięzców konkursu MAiR
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Maj 2026
Magazyn
Kwiecień 2026
Targi krajowe
Targi Euro Target Show 2026

Rozwiązania dotykowe dla inteligentnych wyświetlaczy kokpitowych

Branża motoryzacyjna zmienia się w niespotykanym dotąd tempie, a nowoczesne pojazdy wymagają wyświetlaczy kokpitowych, które są nie tylko zachwycające wizualnie, ale także bezpieczne, niezawodne i intuicyjne w obsłudze. Rozszerzona generacja Microchip's M1 kontrolerów ekranów dotykowych maXTouch pozwala sprostać tym wyzwaniom.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów