Piątek, 06 listopada 2020

FPGA Hackathon & Conference

15 października ruszają zapisy na event, skierowany do miłośników telekomunikacji: Hack into Mars - FPGA Hackathon & Conference 2020, który jako pierwszy w Polsce w takiej skali podejmuje tematykę FPGA. Całość wydarzenia odbędzie się online.

FPGA Hackathon & Conference

FPGA Hackathon & Conference to inicjatywa, która łączy w sobie 24 godzinny hackathon wraz z poprzedzającą go, jednodniową konferencją, wspieraną przez ekspertów z firm dostarczających sprzęt i oprogramowanie wspomagające rozwój technologii FPGA. Znajdzie się tam miejsce dla szerokiej grupy sympatyków tego obszaru IT: zarówno specjalistów działających w branży, jak również dla osób, które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z telekomunikacją.

Hackathon "Hack into Mars" jest wydarzeniem jeszcze bardziej unikatowym w swojej formule – jest to pierwszy turniej deweloperski, wykorzystujący użycie układów FPGA, odbywający się w klimacie misji na Marsa.

Głównym celem, jaki przyświeca organizatorom, jest integracja środowiska naukowego ze światem biznesu, szerzenie wiedzy ze specjalistycznych dziedzin nauki i techniki, związanych z technologią FPGA, podniesienie kwalifikacji uczestników w zakresie programowania układów logicznych, wymiana doświadczeń, dzielenie się wiedzą, popularyzacja najnowocześniejszych technik i rozwiązań informatyki oraz elektroniki cyfrowej w Krakowie.

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie