Środa, 13 kwietnia 2022

Rohde & Schwarz Oscilloscope Days 2022

Organizowane przez Rohde & Schwarz wydarzenie online - Dni Oscyloskopu 2022 - odbędzie się na żywo w dniach 27 i 28 kwietnia. Dwudniowy program składa się z webinariów prezentowanych w wielojęzycznym formacie. Bezpłatne transmisje internetowe będą dostępne na żywo w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i brazylijskim portugalskim. Każdego dnia odbędą się dwie sesje - poranna i popołudniowa.

Rohde & Schwarz Oscilloscope Days 2022

Sesje obejmą bezpośrednią interakcję z prezenterami i ekspertami z Rohde & Schwarz oraz partnerami wydarzenia z firm Würth Elektronik i PE Systems. Zaprezentowane zostaną zastosowania urządzeń oparte na codziennych wyzwaniach, z jakimi mierzą się inżynierowie elektronicy podczas używania oscyloskopów oraz związanego z nimi sprzętu testowego i pomiarowego.

Poruszane tematy obejmą podstawy sondowania i dobór sond, opracowywanie systemów zasilania zawierających półprzewodniki SiC i GaN, pomiary jittera oraz wykorzystanie oscyloskopu do wyszukiwania usterek EMC. Prezentacje będą dostępne do obejrzenia po wydarzeniu.

Aby uzyskać więcej informacji i dokonać rejestracji, należy przejść do strony https://www.rohde-schwarz.com/_255400.html.

źródło: Rohde & Schwarz

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej