Przekaźniki elektromagnetyczne

| Prezentacje firmowe Artykuły

Firma BNS to przedsiębiorstwo handlowe specjalizujące się w dystrybucji podzespołów elektronicznych i elementów elektrotechnicznych. Wiele doświadczenia w handlu komponentami elektronicznymi, bogata oferta handlowa przekraczająca 14 tys. pozycji dostosowanych do potrzeb i możliwości finansowych naszych odbiorców sprawiają, że coraz więcej klientów decyduje się postawić na stałą współpracę z nami.

Przekaźniki elektromagnetyczne

BNS dostarcza klientom zaawansowane technologicznie przekaźniki znanych marek, takich jak Finder, Omron, Takamisawa i Relpol. Nasza oferta skierowana jest do praktycznie każdej branży przemysłu, elektroniki, telekomunikacji i rodzaju zastosowania, zapewniając przemyślane i niezawodne rozwiązania podzespołów. Sprzedajemy przekaźniki elektromagnetyczne spełniające wymagania większości klientów, zarówno gdy chodzi o jej zakres, jak i stosowane technologie.

Szeroki wybór produktów do montażu na płytkach drukowanych obejmuje między innymi przekaźniki mocy i przekaźniki miniaturowe do płytek drukowanych. Elementy te są przeznaczone do większości typowych zastosowań w automatyce, urządzeniach grzewczych i klimatyzacyjnych, oświetleniu i automatyce budynkowej. Wiele z naszych przekaźników spełnia standardy dla sprzętu gospodarstwa domowego. Elementy te gwarantują wysoką izolację i są dostępne w wersjach z cewkami na prąd stały i zmienny, także z mocowaniem na szynę DIN.

W ofercie BNS znajdują się także przekaźniki do dużych obciążeń, przeznaczone do łączenia silników i systemów ogrzewania i oświetlenia oraz przekaźniki sygnałowe - do łączenia małych sygnałów w telekomunikacji, sprzęcie pomiarowym i kontrolnym oraz sprzęcie testującym. Zapewniają bardzo dużą jakość łączeń. W ofercie mamy również przekaźniki dla przemysłu motoryzacyjnego - dla centralnych zamków, elektrycznie otwieranych szyb, świateł, alarmów, ogrzewania szyb i siedzeń.

Oprócz tych przekaźników, które mamy w ofercie od lat, sukcesywnie wprowadzamy nowości, takie jak przekaźniki mocy do montażu powierzchniowego, przekaźniki z końcówkami do szybkiego montażu czy miniaturowe przekaźniki sygnałowe. Poza przekaźnikami sprzedajemy kompletne spektrum akcesoriów, w tym oczywiście podstawki i obejmy.

BNS oferuje kompetentną obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie zastosowań. Wspieramy klientów w doborze najlepszego rozwiązania w każdej aplikacji. Dzięki odpowiedniej polityce magazynowej jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy. Stawiamy na znane i sprawdzone marki o wysokiej jakości.

BNS sp. z o.o.
www.bns.com.pl

Zobacz również