Unisystem - kompleksowy dostawca wyświetlaczy dla elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Jedną z podstawowych grup produktowych dostarczanych przez firmę Unisystem są wyświetlacze elektroniczne. Wśród nich dużą grupą są matryce LCD, zarówno aktywne (TFT), jak i pasywne, wyświetlacze wykonane w technologii e-papieru, a także nowe wyświetlacze OLED.

Unisystem - kompleksowy dostawca wyświetlaczy dla elektroniki

Naszym atutem jest bardzo staranny dobór producentów pod kątem jak najlepszego stosunku jakości oferowanych produktów do ceny oraz terminowości dostaw. Ponadto udzielamy pełnego wsparcia na etapie projektowania oraz uruchamiania urządzeń wykorzystujących komponenty z naszej oferty produktów m.in.:


Winstar
www.winstar.com.tw

Litemax
www.litemax.com

Multi-Inno Technology
www.multi-inno.com

Solomon Goldentek
www.goldentek.com

AMTouch
www.amtouch.com.tw

TechNexion
www.technexion.com

Jantek
www.jantek-elec.com.tw

Optosupply
www.optosupply.com

Foryard
www.foryard.com

Oasistek
www.oasistek.com.tw

Gtouch
www.gtouch.com.tw

Onetouch
www.onetouch.com.tw

Unisystem jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich dostawców elementów elektronicznych. Od początku istnienia firmy nacisk położony został na komponenty służące do wizualizacji informacji.

Dzięki temu obecnie firma posiada jeden z największych ma gazynów wyświetlaczy LCD, TFT, OLED i LED w Polsce. Ponadto Unisystem za pewnia profesjonalną obsługę, kompleta cję dostaw oraz pomoc techniczną przy projektowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń wykorzystujących elementy z oferty firmy.

Unisystem bezpośrednio współpracuje z producentami wyświetla czy i paneli dotykowych takimi jak Winstar, Litemax, Multi-Inno Technology, Solomon Goldentek, AMTouch czy GTouch dzięki czemu zapewnia profesjonalne i szybkie przygotowanie wyświetlaczy zgodnych z projektem klienta.

Po przez swoją ofertę, duży magazyn oraz profesjonalną kadrę firma Unisystem daje do zrozumienia, że jest wyspecjalizowa na w dostawach wyświetlaczy, specjalistycznych monitorów oraz paneli dotykowych, pozostając jednym z najważniejszych polskich dys trybutorów tych elementów.

OLED

Spośród szerokiej i przekrojowej oferty wyświetlaczy Unisystemu warto zwrócić uwagę na bardzo dynamicznie rozwijającą się grupę wyświetlaczy OLED. Obecnie ich dostawcami są firmy Winstar oraz Multi-Inno Technology, a dostępne modele można podzielić na dwie grupy: wyświetlacze graficzne i alfanumeryczne.

Wbrew pozorom, w przypadku wyświetlaczy Winstara, różnice pomiędzy tymi grupami nie są duże. W praktyce wyświetlacze tekstowe mają takie same wymiary jak wersje graficzne, z tym że w przypadku wersji tekstowych część linii na ekranie nie została podłączona, w efekcie czego są na stałe wygaszone i tworzą tym samym odstępy pomiędzy znakami.

Zdecydowana większość z nich ma również swoje mechaniczne odpowiedniki w postaci wyświetlaczy monochromatycznych LCD, co pozwala odświeżyć wizualnie starsze aplikacje. Wyświetlacze OLED cechują się zdecydowanie lepszym kontrastem i czytelnością niż LCD o tych samych wymiarach, a po nadto zużywają mniej mocy i najczęściej są bardziej płaskie.

Oferowane monochromatyczne wyświetlacze OLED dostępne są w kolorach: żółty, zielony, czerwony, niebieski oraz biały. Ponadto dostępne są także wyświetlacze OLED pełno kolorowe (65 tyś. lub 262 tyś. kolorów).

Sunlight Readable

Oprócz standardowych wyświetlaczy TFT Unisystem posiada w ofercie wiele wyświetlaczy oraz monitorów przeznaczonych do pracy w warunkach silnego oświetlenia zewnętrznego.

Zapewniają one odpowiedni kontrast oraz czytelność nawet w pełnym słońcu, gdzie zwykłe wyświetlacze są już kompletnie nieczytelne. Wyróżnić można tutaj dwie grupy wyświetlaczy: o podwyższonej jasności (do 2000cd/m²) oraz transflective, które wykorzystują padające światło.

Warto wspomnieć tutaj o wyświetlaczach i monitorach firmy Litemax - światowego lidera w produkcji wyświetlaczy o bardzo wysokich jasnościach, którego firma Unisystem jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

W ofercie tego producenta można znaleźć m.in. wyświetlacze TFT o wysokich jasnościach, szerokoformatowe, specjalistyczne monitory, komputery przemysłowe oraz kompletne systemy Digital Signage.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Automaticon i zobaczenia najnowszych konstrukcji wyświetlaczy na żywo. Czekamy na Państwa na stoisku P7 w hali 4.

Unisystem
www.unisystem.pl

Zobacz również