Rejestratory czasu pracy i listwy zasilające

| Prezentacje firmowe Artykuły

Krakowska firma HSK Data działa na polskim rynku od 19 lat, a jej najbardziej rozpoznawalne wyroby od lat są obecne w większości polskich zakładów przemysłowych.

Rejestratory czasu pracy i listwy zasilające

Rejestratory czasu pracy RCP w charakterystycznej kanciastej aluminiowej obudowie pomalowanej na jasnoszary kolor stanowią do dzisiaj wyposażenie portierni tych spośród zasłużonych zakładów pracy, którym udało się przetrwać transformację. Firma HSK DATA produkuje w dalszym ciągu systemy rejestracji czasu pracy i kontroli dostępu bazujące na aktualnych technologiach automatycznej identyfikacji włącznie z biometrią.

Jednak największą część produkcji stanowią urządzenia ochrony przepięciowej, produkowane pod markami Acar i Axon. Dzięki wieloletniej konsekwentnej współpracy firmy HSK z dużymi dystrybutorami sprzętu komputerowego, udało się również przekonać polskich użytkowników sprzętu informatycznego, że komputer wraz z peryferiami powinien być zasilany za pośrednictwem solidnej listwy przeciwprzepięciowej.

Przekonanie takie nie wszędzie jest oczywistością - na przykład we Francji, dokąd HSK eksportuje znaczną część swojej produkcji, listwy przeciwprzepięciowe stosowane są głównie do zabezpieczania sprzętu audio i RTV. Produkty HSK nie były dotąd kojarzone z automatyką przemysłową, jednak obecnie firma HSK zaczyna wykorzystywać swoje doświadczenie, wprowadzając do produkcji ochronniki przeciwprzepięciowe do systemów automatyki, montowane na szynie DIN 35mm. Są to ochronniki zgodne z wymaganiami norm PN-EN 61643, łączące najwyższe parametry z rozsądną ceną.

HSK Data
www.hsk.com.pl