Mikrokontrolery kupuj w BNS

| Prezentacje firmowe Artykuły

BNS to firma o 23-letnim doświadczeniu w imporcie i dystrybucji podzespołów elektronicznych. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment podzespołów elektronicznych dobrej jakości, obejmujący blisko 15 tysięcy pozycji, po konkurencyjnych cenach o natychmiastowej dostępności. Elastyczność niedużej firmy pozwala wyjść naprzeciw typowym i nietypowym oczekiwaniom odbiorców.

Mikrokontrolery kupuj w BNS

Cechą wyróżniającą ofertę BNS jest bardzo szeroki asortyment dostępnych elementów elektronicznych, obejmujący praktycznie wszystkie popularne i funkcjonujące na rynku podzespoły i komponenty dla elektroniki, w tym popularne mikrokontrolery, m.in. firmy Atmel i Microchip. W ofercie są zarówno nowe komponenty w obudowach SMD, jak i starsze wykonania niezbędne cały czas działom utrzymania ruchu.

BNS nie jest powiązany umowami z producentami mikrokontrolerów i działa w biznesie jako dostawca niezależny. W zakresie mikrokontrolerów w ofercie firmy można znaleźć popularne na rynku jednostki 8- i 32-bitowe, takie które cieszą się dużym powodzeniem w Polsce. Firma sprzedaje też starsze układy z rodziny '51 oraz elementy w obudowach do montażu przewlekanego, które przez cały czas kupowane są do celów serwisowych.

Z pewnością mikrokontrolery stanowią dzisiaj serce i centrum komunikacyjne wielu nowoczesnych aplikacji i to od nich konstruktorzy zaczynają projektowanie. Niemniej układy te nie działają w oderwaniu od reszty i są łączone ze wzmacniaczami, układami kondycjonującymi, zasilaczami, pamięciami masowymi i wyświetlaczami.

W efekcie mikrokontroler, który sam w pojedynkę jest popularnym i tanim produktem, w aplikacji pojawia się w formie spójnego i pasującego do siebie zestawu części. Stąd istotne jest, aby klient poszukujący mikrokontrolera mógł kupić jednocześnie całe jego otoczenie funkcjonalne oraz narzędzia projektowe.

Z pewnością szeroka oferta podzespołów, w tym oczywiście półprzewodników, pozwala na kompleksowe zaopatrywanie się w jednym miejscu, a BNS umożliwia klientom korzystne kompletowanie wszystkich niezbędnych elementów do projektu i wspiera takie zamówienia, udzielając korzystnych rabatów.

Podejmujemy się realizacji zamówień na elementy nietypowe, takie które są poszukiwane na rynku i trudne do kupienia. Wiemy, gdzie ich szukać i umiemy je szybko sprowadzić. Kluczem do rynku mikrokontrolerów wydaje się nie tylko dobra oferta handlowa, ale także to, czy inżynier-konstruktor znajdzie wspólny język z dostawcą.

Dlatego BNS oferuje klientom kompetentną obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie zastosowań. Wspieramy klientów w doborze najlepszego rozwiązania w każdej aplikacji. Dzięki odpowiedniej polityce magazynowej jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy. Stawiamy na znane i sprawdzone marki o wysokiej jakości.

BNS prowadzi sklep stacjonarny w Katowicach, w siedzibie firmy zawierającej jednocześnie magazyn, który jest wygodnym punktem zakupów i odbierania przesyłek dla klientów oraz sklep internetowy.

Witryna BNS-u to popularne i polecane przez wiele osób miejsce w sieci zaopatrywania się w podzespoły elektroniczne obsługujące małe i średnie firmy elektroniczne, biura projektowe oraz szerokie grono elektroników- hobbystów i serwisy. Platforma internetowa BNS pozwala na wygodne przeglądanie katalogu produktów i przeglądanie opisów wraz z cenami.

BNS
www.bns.com.pl

Zobacz również