Tester - producent elektroniki i dostawca usług kontraktowych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Od 1992 roku z powodzeniem działamy w branży elektronicznej. Pierwszymi produktami firmy były elektroniczne regulatory prędkości obrotów silnika, elektroniczne regulatory temperatury pomieszczeń, przekaźniki bistabilne, usługi wykonywania wiązek przewodów do gazowych podgrzewaczy wody oraz sterowniki do kotłów jedno- i dwufunkcyjnych firmy Termet.

Tester - producent elektroniki i dostawca usług kontraktowych

Z biegiem czasu działalność firmy ewoluowała w kierunku ugruntowania pozycji wiodącego producenta mikroprocesorowych układów sterowniczych do urządzeń gazowych.

Chęć umocnienia pozycji rynkowej oraz poszerzania rynków zbytu była i jest motorem napędowym do rozwoju przedsiębiorstwa w obszarze zarówno zaplecza technicznego, jak i myśli technologicznej. Na przełomie 2006/2007 r. zakupiliśmy nowoczesną linię do montażu powierzchniowego, w skład której wchodzą: wysokiej wydajności automat Assembleon Opal-XII oraz piec do lutowania rozpływowego Essemtec RO400FC, rozszerzyliśmy liczbę stanowisk do montażu THT do czternastu, a powierzchnie produkcyjne przystosowaliśmy do wymagań normy PN-EN-61340-5-1 dotyczącej zabezpieczenia stref przed wyładowaniami elektrostatycznymi (EPA).

Pracownicy dozoru i operatorzy urządzeń zdobyli międzynarodowe certyfikaty specjalistów standardu jakości według IPC-A-610D. Od tamtej pory oferujemy usługi z zakresu montażu kontraktowego. Zaufało nam wielu odbiorców, z którymi współpraca trwa nieprzerwanie od wielu lat. Wspólnie przeprowadziliśmy wiele projektów i wdrożyliśmy wiele nowatorskich rozwiązań. Dziś możemy być dumni, że dzięki zaangażowaniu naszych konstruktorów, profesjonalizmowi wykonania, urządzenia naszej produkcji znajdują zastosowanie w wielu domach naszych klientów. Z optymizmem patrzymy w przyszłość branży montażu kontraktowego, w której z pewnością znaleźliśmy swoją niszę.

Upatrując nowych szans rozwoju w 2010 roku zakończyliśmy realizację projektu "Zakup nowoczesnej linii technologicznej do obróbki rur miedzianych" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 i od tego czasu jesteśmy również producentem profili giętych z rur i prętów.

Celem działalności firmy Tester jest odpowiedź na potrzeby rynku, zwiększanie zadowolenia obecnych i przyszłych klientów poprzez skuteczne stosowanie systemu zarządzania jakością ISO i jego doskonalenie oraz rozwój najnowszych technologii.

Tester sp. z o.o.
www.tester.net.pl

Zobacz również