Dataline Automation Support - dostawca maszyn do produkcji elektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Założona w roku 2005 firma Dataline Automation Support jest dostawcą renomowanych marek urządzeń przeznaczonych do montażu powierzchniowego i przewlekanego elementów elektronicznych. W ofercie Dataline Automation Support (DAS) ma urządzenia do znakowania laserowego oraz depanelizacji PCB.

Dataline Automation Support - dostawca maszyn do produkcji elektroniki

Firma reprezentuje w Polsce takie marki jak: Panasonic - maszyny do montażu elementów w technologii przewlekanej oraz powierzchniowej, BTU International - systemy lutowania rozpływowego, Cencorp - urządzenia do depanelizacji PCB, znakowarki laserowe i maszyny do automatycznego montażu elementów typu Odd-Form. Oferta wzbogacona jest również o urządzenia używane, co pozwala ograniczyć koszty inwestycji. Firma świadczy również gwarancyjne i pogwarancyjne usługi serwisowe, zapewnia szkolenia obsługi oraz dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do dostarczanych urządzeń.

Każdy realizowany projekt traktowany jest indywidualnie - szczegółowo dobierane są typy poszczególnych urządzeń linii technologicznej zgodnie z wymaganiami klienta pod względem wydajności, wymagań technologicznych i możliwości budżetowych. Wysoka jakość świadczonych usług i dostaw została dostrzeżona przez dotychczasowych klientów firmy, którymi są zarówno małe, średnie jak i duże firmy w sektorze produkcji elektroniki w kraju i za granicą.

Z uwagi na szeroki zakres oferowanych urządzeń oraz wieloletnie doświadczenie firma od wielu lat jest jednym z liderów w gronie dostawców rozwiązań stosowanych w szeroko pojętej branży produkcji elektroniki. Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla maszyn i urządzeń do produkcji elektroniki sprawia, że specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowego oprogramowania do usprawniania procesów produkcyjnych oraz zarządzania produkcją. Realizujemy również projekty polegające na modyfikacji lub dostosowaniu do bieżących potrzeb produkcyjnych posiadanych przez klienta maszyn i urządzeń różnych producentów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy.

Dataline Automation Support sp. z o.o.
www.dataline-das.com

Zobacz również